Усі види кредитів

Smart
Comfort
Comfort

Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.
100 грн
до 22 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до: 0
Сума, грн: 0
Проценти, грн: 0 ?
Повернути, грн: 0 ?

За закриття кредиту ви отримаєте enotcoin

промокод / enotcoin
Smart
10000
до 30 000 грн
8 тижнів
до 18 тижнів

Для нових клієнтів, 42 днів користування кредитом під 0%

Повернути грн до
Платежі по: грн
до грн %
Графік внесення платежів може змінюватися у випадку дострокової або несвоєчасної сплати.
Беріть кредит на суму, яку зможете повернути вчасно. Впевнені, що все вийде?

Клієнтам компанії moneyveo не потрібно нікуди їхати для того, щоб отримати кредит на картку: наш онлайн-сервіс доступний по всій території України. Незалежно від того, де ви перебуваєте – у столиці чи у найменшому населеному пункті країни, – за допомогою moneyveo вирішувати фінансові питання завжди легко.
Щоб отримати гроші в сервісі moneyveo.ua, потрібні тільки комп'ютер, телефон, інтернет і банківська картка. Навіть комп'ютер мати не обов'язково, якщо ваш телефон підключений до інтернету. На оформлення кредиту на сайті ви витратите до 10 хвилин, після чого гроші надійдуть на вашу картку і допоможуть закрити фінансове питання.

Види позик у moneyveo

Послуга «Позика до зарплати» дуже популярна в усьому світі. У житті трапляється різне: несподівано може знадобитися сплатити рахунок, полагодити машину чи купити подарунок на весілля друга... Коли додаткові кошти потрібні негайно і ніколи чекати зарплати, короткострокова «швидка» мікропозика – саме те, що треба.
Найпростіший і найшвидший спосіб знайти гроші – звернутися до сервісу moneyveo. Тут ви отримаєте необхідну суму протягом 10-15 хвилин (за повторного звернення – протягом 2-х). Ми позбавили наших клієнтів зайвих запитань, поїздок і бюрократії. На moneyveo.ua можна отримати позику онлайн на будь-які потреби, не займаючись збором документів, пошуком застав і поручителів. Єдина умова – бути повнолітнім громадянином України.

Види кредитів у moneyveo

У компанії moneyveo отримати кредит може кожний громадянин України, починаючи з 18 років. Ми не обмежуємо клієнтів за віком, місцем проживання, приналежності до будь-яких соціальних груп. Щоб стати користувачем сервісу moneyveo.ua, необов'язково офіційно працювати і мати певний рівень доходу, оскільки надавати довідку про зарплату не потрібно. Тому в нас беруть гроші в борг і працевлаштовані, і безробітні люди, студенти та пенсіонери, батьки у декреті і навіть люди з неідеальною кредитною історією.
Кожній людині може знадобитися термінова фінансова підтримка. У такі моменти дружнє надійне плече moneyveo завжди поруч – 24 години на добу, 365 днів на рік.

Інші кредити в moneyveo

У moneyveo можна отримати гроші протягом 5 хвилин без необхідності готувати спеціальні документи та відвідувати офіс компанії. Це дуже зручно в ситуаціях, коли додаткові кошти потрібні швидко і їхати за ними ніколи.
Якщо ви звертаєтеся до сервісу вперше, потрібно заповнити на сайті moneyveo.ua розгорнуту анкету-заявку. Окрім інформації про себе, в ній треба вказати суму і період кредитування. Рішення за заявкою надійде протягом хвилини, після чого залишиться дати згоду на умови договору, поставивши онлайн позначку у відповідній графі. Система перерахує гроші на вашу картку автоматично. А позичальники, які вже брали гроші у сервісі, отримують нові кредити протягом 2-3 хвилин. Їм не потрібно заповнювати анкету, достатньо надіслати запит із зазначенням суми і строку, на який потрібні кошти.
moneyveo – дуже зручний сервіс для постійного користувача. З його допомогою можна вирішувати фінансові питання миттєво. Незалежно від ситуації та місця перебування, достатньо надіслати через moneyveo.ua запит на суму – і гроші надійдуть на карту.

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет