Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.

Усі види кредитів

Comfort
100 грн
до 22 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до: 0
Сума: 0 грн
Бонус на картку: грн
Відсотки: 0 грн ?
Повернути: 0 грн

За закриття кредиту ви отримаєте enotcoin

промокод / enotcoin
Беріть кредит на суму, яку зможете повернути вчасно. Впевнені, що все вийде?

Клієнтам компанії moneyveo не потрібно нікуди їхати для того, щоб отримати кредит на картку: наш онлайн-сервіс доступний по всій території України. Незалежно від того, де ви перебуваєте – у столиці чи у найменшому населеному пункті країни, – за допомогою moneyveo вирішувати фінансові питання завжди легко.
Щоб отримати гроші в сервісі moneyveo.ua, потрібні тільки комп'ютер, телефон, інтернет і банківська картка. Навіть комп'ютер мати не обов'язково, якщо ваш телефон підключений до інтернету. На оформлення кредиту на сайті ви витратите до 10 хвилин, після чого гроші надійдуть на вашу картку і допоможуть закрити фінансове питання.

Види позик у moneyveo

Послуга «Позика до зарплати» дуже популярна в усьому світі. У житті трапляється різне: несподівано може знадобитися сплатити рахунок, полагодити машину чи купити подарунок на весілля друга... Коли додаткові кошти потрібні негайно і ніколи чекати зарплати, короткострокова «швидка» мікропозика – саме те, що треба.
Найпростіший і найшвидший спосіб знайти гроші – звернутися до сервісу moneyveo. Тут ви отримаєте необхідну суму протягом 10-15 хвилин (за повторного звернення – протягом 2-х). Ми позбавили наших клієнтів зайвих запитань, поїздок і бюрократії. На moneyveo.ua можна отримати позику онлайн на будь-які потреби, не займаючись збором документів, пошуком застав і поручителів. Єдина умова – бути повнолітнім громадянином України.

Види кредитів у moneyveo

У компанії moneyveo отримати кредит може кожний громадянин України, починаючи з 18 років. Ми не обмежуємо клієнтів за віком, місцем проживання, приналежності до будь-яких соціальних груп. Щоб стати користувачем сервісу moneyveo.ua, необов'язково офіційно працювати і мати певний рівень доходу, оскільки надавати довідку про зарплату не потрібно. Тому в нас беруть гроші в борг і працевлаштовані, і безробітні люди, студенти та пенсіонери, батьки у декреті і навіть люди з неідеальною кредитною історією.
Кожній людині може знадобитися термінова фінансова підтримка. У такі моменти дружнє надійне плече moneyveo завжди поруч – 24 години на добу, 365 днів на рік.

Інші кредити в moneyveo

У moneyveo можна отримати гроші протягом 5 хвилин без необхідності готувати спеціальні документи та відвідувати офіс компанії. Це дуже зручно в ситуаціях, коли додаткові кошти потрібні швидко і їхати за ними ніколи.
Якщо ви звертаєтеся до сервісу вперше, потрібно заповнити на сайті moneyveo.ua розгорнуту анкету-заявку. Окрім інформації про себе, в ній треба вказати суму і період кредитування. Рішення за заявкою надійде протягом хвилини, після чого залишиться дати згоду на умови договору, поставивши онлайн позначку у відповідній графі. Система перерахує гроші на вашу картку автоматично. А позичальники, які вже брали гроші у сервісі, отримують нові кредити протягом 2-3 хвилин. Їм не потрібно заповнювати анкету, достатньо надіслати запит із зазначенням суми і строку, на який потрібні кошти.
moneyveo – дуже зручний сервіс для постійного користувача. З його допомогою можна вирішувати фінансові питання миттєво. Незалежно від ситуації та місця перебування, достатньо надіслати через moneyveo.ua запит на суму – і гроші надійдуть на карту.

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет