Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.

Кредит без процентів

Comfort
100 грн
до 20 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до: 0
Сума: 0 грн
Відсотки: 0 грн ?
Повернути: 0 грн
промокод / enotcoin

За закриття кредиту ви отримаєте enotcoin

Беріть кредит на суму, яку зможете повернути вчасно. Впевнені, що все вийде?

Чи можна отримати кредит без процентів?

Перш за все слід з'ясувати, що ж таке кредит. Це певна сума коштів, яку кредитор надає у користування позичальнику на зазначених у договорі умовах і під певний процент. Позичальник, у свою чергу, зобов’язаний повністю повернути всю суму з нарахованими процентами. Отже, кредити без процентів "існувати" не можуть, однак є деякі нюанси, на які варто звернути увагу.

Різні фінансові організації прагнуть залучити до себе клієнтів, пропонуючи все більш лояльні умови в рамках акцій чи бонусних програм. Так, банки частіше за інших рекламують подібні послуги, але в реальності безпроцентна позика надається тільки на певний пільговий проміжок часу. Якщо ж клієнт не поверне позичені кошти в цей період, почнуть нараховуватися підвищені проценти.

Нерідко фінустанови використовують таке формулювання, як 0% кредит. Тим самим вони мають на увазі дуже низьку процентну ставку, яка становить менше 1% від суми позики, іншими словами – нуль цілих процента. При цьому мінімальний процент (наприклад, 0,02) все ж буде нараховуватися. Варто зауважити, що в таких випадках завжди має бути пояснення з точно вказаною ставкою.

Безпроцентний кредит в moneyveo

Як було зазначено вище, безпроцентний кредит пропонують різні фінорганізації: як банки, так і макрофінансові компанії. До якої установи звертатися, залежить від цілей та оточуючих обставин. Так, якщо позичальнику потрібна велика сума, краще пошукати вигідну пропозицію в одному з банків України. Якщо ж клієнту терміново знадобилася порівняно невелика сума, а часу на збирання документів немає, найоптимальніше рішення – це онлайн компанія moneyveo. Її головні переваги:

24/7 – позику можна отримати в будь який час доби

Швидкість – вся процедура триває близько 8 хвилин

Вимоги – потрібні тільки паспорт, ІПН і банківська картка

Онлайн режим – кошти можна отримати, не виходячи з дому

Лояльні умови – ставка 0,02% під час першого звернення

Таким чином, нові клієнти зможуть оформити майже безпроцентний кредит в Києві або в будь-якому іншому місті України надзвичайно швидко та без зайвих зусиль.

Як оформити кредит без процентів онлайн?

Щоб взяти позику в moneyveo, користувачеві потрібно виконати декілька простих дій:

  • Обрати суму і строк на кредитному калькуляторі

  • Натиснути на кнопку "Отримати кредит" і заповнити анкету

  • Здійснити верифікацію банківської картки

  • Дочекатися рішення щодо кредиту

  • Якщо кредит було ухвалено, погодитися з умовами договору

  • Отримати гроші на банківську картку

При цьому немає жодної необхідності чекати кілька днів або надавати документи, що свідчать про платоспроможність. Достатньо мати паспорт, ІПН, банківську картку, близько 8-15 хвилин часу – і кредит під маленький процент у Ваших руках.

Миттєвий кредит на картку

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет