Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.

Як взяти кредит без довідки про доходи у Львові?

Comfort
100 грн
до 20 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до: 0
Сума: 0 грн
Відсотки: 0 грн ?
Повернути: 0 грн
промокод / enotcoin

За закриття кредиту ви отримаєте enotcoin

Беріть кредит на суму, яку зможете повернути вчасно. Впевнені, що все вийде?

Вибір кредиту без довідки про доходи і поганою кредитною історією у Львові

Кредит без довідки про доходи має на меті задовольнити потребу більшості українців у додаткових коштах, коли вони їм конче необхідні. Це зручне експрес-рішення фінансових проблем для людей, які не можуть надати документи про доходи або працюють неофіційно.

Бувають й інші причини, через які споживач не звертається за кредитом у банк. Наприклад, зіпсована кредитна історія. Фінансовій установі важливо, щоб позичальник повернув гроші вчасно, тому вона обов'язково буде оцінювати його попередній досвід кредитування. Якщо були порушення термінів сплати або інших фінансових зобов'язань перед банком, такому клієнту навряд чи погодять позику.

У Львові отримати кредит з поганою кредитною історією можливо в мікрофінансових установах. Вони більш лояльні до позичальників, ніж банки, і видають позики, не вимагаючи офіційного звіту по заробітній платі. У цих організаціях можна оформити як кредит готівкою, так і онлайн.

Терміново потрібні гроші?

Оформлюйте кредит просто зараз - і гроші надійдуть на вашу банківську картку вже о13:50

Кредит готівкою без довідки про доходи і без застави у Львові

Якщо вам потрібна не дуже велика сума готівкою, наприклад, до 10 000 грн, її легко отримати без додаткової паперової тяганини і залучення застави. Готівкові заставні кредити в банках часто видаються під високий відсоток, оскільки являються найбільш ризиковими. Фінустанова може не отримати власні кошти назад, тому цей ризик закладає в ставку, яка часто буває високою.

Але приємна новина в тому, що вам більше не потрібно збирати купу довідок і залучати ліквідну заставу! У Львові отримати готівку так само легко, як і в Києві, Одесі, Харкові та в інших містах України. Все, що знадобиться – це ваша особиста присутність у відділенні компанії, паспорт і ІПН.

Як взяти кредит онлайн у Львові?

Якщо ж ви хочете оформити кредит швидко, скористайтеся онлайн-сервісами мікрокредитування, наприклад, подайте заявку в компанію Moneyveo. Для того, щоб отримати миттєве рішення компанії, зробіть наступні кроки:

  • Зайдіть на сайт moneyveo.ua і введіть потрібні параметри по кредиту (суму і термін).
  • Заповніть анкету з достовірними особистими даними. Надішліть заявку.
  • Дочекайтеся рішення, яке прийде на вказаний email або в SMS на ваш номер телефону.
  • У разі схвалення - гроші моментально зарахуються на вашу банківську карту.

Як сплатити кредит в Манівео?

Повернути гроші можна декількома способами:

  • В Особистому кабінеті за допомогою банківської карти.
  • У додатку Приват24, вказавши реквізити компанії Манівео.
  • У будь-якому терміналі самообслуговування, вибравши розділ «Банки і страхування» і нашу компанію.
  • Зателефонувавши на короткий номер Приватбанку (3700), якщо ви – його клієнт.

Чому Moneyveo?

Супершвидко.

Процес оформлення кредиту займе не більше 10 хвилин. При повторних зверненнях – 2-3 хвилини.

Дуже просто.

Для отримання позики в Moneyveo вам знадобиться тільки доступ в інтернет, паспорт, ІПН, мобільний телефон і банківська карта.

Прозоро.

Ми не стягуємо зі своїх клієнтів додаткові платежі та нічого, окрім фіксованої процентної ставки за користування кредитом.

Безпечно.

Діяльність компанії контролюється державним регулятором Нацбанком. Ваші дані надійно захищені міжнародними сертифікатами безпеки Comodo SSL і PCI DSS.

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет