Moneyveo

brogress-bar

Що таке кредит маркет онлайн в Україні

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 5000 грн під 0,01%

Оформити кредит промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Дата виплати: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Мікрокредитування в Україні за останні кілька років дуже змінилося. Деякі напрями зараз мало розвиваються, інші, навпаки, активно включилися в роботу. В перелік останніх увійшли компанії, які запропонували позичальникам дуже потрібний продукт – швидкі гроші онлайн на невеликі строки. Вперше вітчизняному ринку його представила Moneyveo у 2013 році. В результаті кредити стали доступнішими. Компанія запустила новий сегмент – «онлайн кредит маркет», який постійно поповнюється новими продуктами.

Умови видачі кредитів онлайн

Більшість мікрофінансових організацій (далі – МФО), які надають кредити за допомогою Інтернету, дотримуються загальних правил, що діють у цьому сегменті в усіх країнах світу. Звернувшись по фінансову допомогу онлайн, Ви можете розраховувати на:

  • суму в межах 400-5000 грн для нових клієнтів, до 15 000 грн – для постійних;
  • період кредитування – до 1 місяця;
  • пролонгацію, реструктуризацію – за необхідності;
  • максимально швидке отримання коштів.

Від клієнта знадобиться:

Досягнення повноліття
Досягнення повноліття

(у деяких компаніях є й інші вікові обмеження)

Паспорт, ІПН
Паспорт, ІПН
Банківська картка для перерахування коштів.
Банківська картка для перерахування коштів.

Велика перевага позик в Інтернеті – лояльність компаній, що працюють у цьому сегменті. Більшість учасників онлайн кредит маркету не висувають жорсткі вимоги щодо наявності:

Також мікрокредитні компанії часто пропонують акційні умови сплати позик, знижки для клієнтів тощо. Так, компанія Moneyveo постійно вдосконалює свою програму лояльності. У нас Ви зможете отримати 50% знижку на пролонгацію кредиту або навіть поборотися за супербонус – повну сплату позики за рахунок компанії.

В якій компанії краще взяти кредит?

На ринку мікропозик онлайн за період його існування з’явилося багато гравців. Проте, не маючи стосунку до фінансової сфери, людина може розгубитися, вирішуючи, де взяти кредит. Щоб зробити правильний вибір в онлайн кредит маркеті в Україні, треба звернути увагу на:

Останній пункт важливий також тому, що цілком перенесли свою діяльність в Інтернет не всі представники онлайн кредит маркету. Сайт багато компаній використовують тільки для опрацювання заявок на позики, а гроші вони видають у відділеннях. Якщо ж Ви хочете отримати кредит, не виходячи з дому, Вам потрібно звернутися в організацію, яка всі процеси перенесла в онлайн простір, таку як Moneyveo. У нас оформлення позики відбувається за допомогою офіційного сайту, а кошти миттєво надходять на банківську картку.

Миттєвий кредит на картку

Особистий кабінет