Moneyveo

Кредит готівкою в Білій Церкві

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 4000 грн під 0,01%

Отримати кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,90 грн.

Зарплату затримують, а вона потрібна просто зараз? Клієнти компанії Moneyveo запросто позбавляються від таких проблем. Отримайте миттєво кредит готівкою або на банківську картку. Інтернет, телефон, пара хвилин вашого часу – і фінансові питання будуть вирішені.

Терміново потрібні гроші – кредит онлайн на картку в Білій Церкві

Що ви робите, коли вам терміново потрібні гроші – позичаєте у родичів, друзів? Проте вони живуть у тих же умовах, що й ви, і також не завжди спроможні вам допомогти. Добре, якщо додаткові витрати можна відкласти і зібрати потрібну суму, але в житті бувають моменти підвищеної терміновості. Наприклад, у близької людини скоро ювілей – і тут не обійтися без дорогого подарунка, або зламався ваш комп'ютер, який потрібен для роботи. Не час накопичувати гроші й у разі різкого погіршення стану здоров'я: якщо, наприклад, захворів зуб і через біль ви не можете ані їсти, ані спати, доведеться терміново знайти гроші на стоматолога.

У такі моменти просити допомоги у банку з його традиційними чергами та бюрократією немає можливості. Але цього й не потрібно. Якщо у вас є інтернет, банківська картка і максимум 10 хвилин часу – цього достатньо, щоб узяти кошти у сервісі онлайн-кредитування Moneyveo.

Від 50 грн до 15 000 грн без довідок і застави

Скільки грошей вам потрібно на непередбачені витрати? Бракує кількох сотень, щоб розрахуватися у магазині, або декількох тисяч, щоб перехопити гарячу турпутівку? Є варіант узяти кредит готівкою, але оформлювати його довго навіть у точці експрес-кредитування, оскільки доведеться йти до відділення фінансової установи, спілкуватися з його співробітниками, заповнювати папери і довго чекати рішення за заявкою.

Значно краще узяти гроші на картку в Moneyveo. Тут можна отримати швидку мікропозику від 50 грн до 15 000 грн просто на сайті. Вам не знадобиться довідка про доходи та не доведеться залишати заставу; користувачам сервісу навіть не потрібно кудись іти для оформлення угоди. Достатньо зайти на сайт, подати заявку із зазначенням суми і строку кредитування – і невдовзі гроші будуть на картці.

Терміново потрібні гроші?

Оформлюйте кредит просто зараз - і гроші надійдуть на вашу банківську картку вже о13:10

Візьміть кредит на картку в Білій Церкві за 8-10 хвилин

У ситуації підвищеної терміновості швидкість оформлення позики вкрай важлива. І завдяки тому, що в Moneyveo впроваджена система автоматичної обробки заявок, користувачі отримують у ньому фінансову підтримку дуже швидко, цілодобово, 365 днів у році.

Сервісом Moneyveo можуть користуватися громадяни України з 18-ти років, незалежно від їх соціального статусу та офіційного працевлаштування.

Щоб узяти гроші в Moneyveo, покладіть поряд паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон і банківську картку. Далі зробіть кілька кроків:

  • Зареєструйтеся в сервісі і просто на сайті подайте заявку.
  • Дочекайтеся рішення за заявкою, прочитайте і підпишіть електронний договір (для цього в кінці документа поставте позначку в графі про згоду з його умовами).
  • Отримайте гроші на картку – система перерахує їх, щойно ви підпишете договір.

Весь процес оформлення триває не більше 10-ти хвилин для нових користувачів і до 5-ти – для постійних. Зазвичай кошти надходять негайно, але деякі банки зараховують їх протягом 3-х робочих днів. Якщо ви берете кредит на карту через інтернет уперше, варто зателефонувати до фінансової установи, яка вам її видала, та уточнити, скільки часу йому на це буде потрібно.

Оберіть один із 6-ти способів погашення кредиту в Білій Церкві

Компанія Moneyveo подбала про те, щоб у її клієнтів був вибір способів погашення позик. Тому, де б ви не знаходилися в той момент, коли вирішите повернути кошти, у вас завжди буде на вибір кілька варіантів внесення платежу. Важливо враховувати, що деякі способи передбачають комісію.

Способи погашення кредиту в Moneyveo

Без комісії
ОнлайнОфлайн
через Особистий кабінет у сервісі Moneyveoчерез термінали самообслуговування
на сайті Moneyveo без авторизації
в інтернет-банкінгу ПУМБ online або Приват24
З комісією
ОнлайнОфлайн
iPay.ua, Portmone.com, MyPayчерез термінали самообслуговування «Квітка»
в інтернет-банкінгу будь-якого українського банкуу касах українських банків
По телефону
Без комісіїЗ комісією
зателефонувавши за номером Moneyveo 0800219393зателефонувавши за номером ПриватБанку 3700 (тільки для клієнтів ПриватБанку)

Жити відповідно до доходів не так просто, коли ціни ростуть, а зарплати за ними не встигають. Звісно, бажано мати про запас хоча б якісь кошти на випадок форс-мажору. Якщо ж накопичувати не вдається, вас виручить онлайн-кредит. Проте позичаючи гроші, важливо пам'ятати про те, що їх доведеться повернути вчасно і з доплатою у вигляді процентів – тільки у цьому випадку кредити приносять позичальникам користь.

Особистий кабінет