Moneyveo

brogress-bar

Кредит онлайн в Чернігові

Отримайте до 15 000 грн на свою картку
Перший кредит – до 10 000 грн під 0,01%

Доступна сума для
нових користувачів
до 15 000 грн
Оформити кредит промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Дата виплати: до
Кредит: 1000 грн
Відсотки: 1000,70 грн

Кредит у Чернігові з поганою кредитною історією

Бракує грошей до зарплати, потрібно полагодити машину чи оновити гардероб? Якщо не знаєте, де взяти терміново кошти на непередбачені витрати або звичайні щоденні потреби – простіше і швидше за все отримати їх в компанії Moneyveo.

В Україні існує близько 40 мікрофінансових організацій (МФО), які надають кредити онлайн. Оформлення позик у них нескладне, на відміну від банків і ломбардів. Іноді для отримання грошей вистачить паспорта та ІПН. Але це зовсім не означає, що кредитну заявку вам схвалять, а рішення надійде швидко (навіть якщо в рекламі оголошено, що видача позики оперативна і цілодобова). Компанії зазвичай просто заманюють клієнтів, а насправді заявка може розглядатися декілька днів.

Якщо ви хочете оформити кредит в Чернігові дійсно швидко і вигідно, при цьому в рамках законодавства України – звертайтеся до популярного сервісу онлайн-кредитів Moneyveo.

Кредит готівкою Чернігів

Чому варто оформити кредит в Чернігові онлайн від Moneyveo?

Компанія Манівео зарекомендувала себе як надійна фінансова підтримка для людей, яким терміново потрібні кошти. Завдяки швидкій видачі кредитів та зручному дистанційному оформленню користувачі обирають саме цей сервіс онлайн-кредитування. Взяти кредит у Чернігові готівкою на банківську картку найкраще в Moneyveo, тому що в ній:

Все просто
Все просто

Процес оформлення кредиту зрозумілий усім. Вибираєте на калькуляторі суму і строк кредиту; заповнюєте форму з особистими даними; отримуєте рішення на імейл і в позитивному випадку – гроші на картку.

Все швидко
Все швидко

Кошти можна отримати на банківську картку моментально після схвалення заявки на кредит. Завдяки автоматичній обробці даних рішення приходить упродовж 1-2 хвилин.

Цілодобово
Цілодобово

У будь-який час доби і день тижня можливо не лише подати заявку, отримати відповідь системи, але й отримати кошти. Надсилайте заявку хоч о першій годині ночі – компанія зарахує гроші на банківську картку відразу після її схвалення.

Все безпечно
Все безпечно

Не потрібно боятися, що вашими даними хтось скористається. Персональна інформація клієнтів зберігається відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних». А фінансові операції захищені міжнародними сертифікатами безпеки Comodo SSL і відповідають вимогам стандарту безпеки PCI DSS.

Все прозоро
Все прозоро

Ви платите тільки проценти за кредитом. Жодних додаткових комісій компанія не стягує. Комісію можуть брати декотрі термінали самообслуговування, сервіси онлайн-платежів і каси банків за сплату кредиту.

Все лояльно
Все лояльно

Оформити мікропозику в сервісі можуть усі громадяни України, які досягли 18 років, мають паспорт, ІПН і банківську картку – без довідки про доходи і без поручителів. Кредити доступні також студентам, пенсіонерам, домогосподаркам, особам без офіційного працевлаштування та безробітним.

Все вигідно
Все вигідно

Перше звернення до компанії майже безкоштовне: клієнту потрібно заплатити лише 0,01% на день. На повторні позики діють знижки на ставку за програмою лояльності. Також компанія заохочує клієнтів регулярними знижками за участь у розіграшах та акціях у соцмережах. Максимальна сума поступово збільшується до 15 000 грн.

Терміново потрібні гроші?

Оформлюйте кредит просто зараз - і гроші надійдуть на вашу банківську картку вже о14:57

Умови кредитування в Манівео

Щоб подати заявку на миттєвий кредит у Чернігові і отримати гроші готівкою або на банківську картку потрібно:

 • досягти 18 років;
 • бути громадянином України;
 • надати дані паспорта та ІПН в заявці;
 • мати при собі банківську картку і мобільний телефон;
 • мати доступ до інтернету.

Як оформити кредит у Чернігові?

Щоб взяти гроші в кредит в Чернігові від Moneyveo, потрібно зробити прості кроки:

 • Авторизуватись на сайті moneyveo.ua.
 • Вибрати суму і період кредитування вгорі на калькуляторі.
 • Заповнити анкету, в якій зазначити дату, серію паспорта, ІПН, місце реєстрації та фактичного проживання, соціальну, фінансову інформацію тощо.
 • Отримати рішення на свій імейл та телефон.
 • Після схвалення заявки – ознайомитися із кредитним договором, підписати його та отримати позику на картку.

Як повернути позику?

Ви можете сплатити кредит одним із способів:

 • на сайті moneyveo.ua – в Особистому кабінеті (безкоштовно);
 • онлайн через платіжні сервіси;
 • через термінали-партнери компанії (безкоштовно);
 • у касі будь-якого банку України (згідно з тарифами фінустанови);
 • в інтернет-банкінгу.
Особистий кабінет