Moneyveo

brogress-bar

Кредит у Чернівцях

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 5000 грн під 0,01%

Оформити кредит промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Дата виплати: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Бувають випадки, коли терміново необхідні гроші, наприклад, на ремонт в оселі, покупку нових меблів, оновлення гардеробу чи просто на щоденні витрати. Напевно, ви потрапляли в ситуації, коли витрати перевищували заощадження. Як вийти із скрутних положень, якщо грошей на руках недостатньо?

Хороша новина – взяти кредит «тут і зараз» у Чернівцях на банківську картку можливо за декілька хвилин! Якщо вам терміново потрібні кошти, а позичити їх ні в кого, ви завжди можете звернутися до фінансового помічника – мікрокредитної організації Moneyveo. Сьогодні це найбільший сервіс онлайн-кредитування в Україні.

Щоб стати клієнтом компанії, потрібно:

  • бути віком 18-90 років;
  • надати дані паспорта та ІПН;
  • мати банківську картку;
  • мати вихід в Інтернет.

Умови кредитування в МФО і банках

Банки останнім часом почали активно розвивати споживче кредитування, видаючи мікрокредити на невеликі суми – як готівкою, так і на кредитні картки. Кожна фінустанова висуває свої вимоги до клієнтів, в залежності від кредитної програми. Декотрі банки при запиті суми до 20 000 грн вимагають довідку про доходи. Інші кредитують тільки за наявності банківського вкладу, поручителів, або обмежують умови видачі за віком.

У МФО (мікрофінансових організаціях) процес отримання кредиту набагато простіший і коротший. Якщо це онлайн МФО, людині не потрібно ходити у відділення, спілкуватися з менеджерами, збирати документи, за винятком паспорта та ІПН. Наприклад, у Манівео знадобиться не більше 8 хвилин на перший кредит, на наступні – усього 1-2 хвилини. При цьому вимоги до позичальників доволі лояльні.

Чернівці

Порівняймо умови онлайн-кредитів Moneyveo і банківських карток.

Moneyveo Кредитні картки
Строк кредитування 30 днів з можливістю пролонгації на необмежену кількість разів Необмежений
Сума кредиту До 15 000 грн Від 20 до 100 000 грн
Час оформлення 8 хвилин 20-30 хвилин
Пільговий період 3 дні 55-65 днів в залежності від строку кредитування
Спосіб оформлення Онлайн, 24/7 Онлайн, 24/7
Видача коштів Моментально на карту У відділенні після схвалення заявки
Забезпечення Немає Може знадобитися порука, застава
Документи, вимоги Паспорт, ІПН, вік 18-90 років Паспорт, ІПН, офіційне місце роботи за останні 6 місяців, відмова пенсіонерам, студентам, особам молодше 21 року
Щомісячні платежі (комісії) Відсутні Від 1 до 5% на місяць
Срочно необходимы деньги?

Оформляйте кредит прямо сейчас и деньги поступят на вашу банковскую карту уже в 00:00

Переваги кредитів у Moneyveo

Кредитування 24/7
Кредитування 24/7

Подати заявку і отримати по ній рішення можна цілодобово, а гроші – моментально. Отримати кредит у Moneyveo легко навіть у свята, коли всі банки закриті.

Миттєве прийняття рішення
Миттєве прийняття рішення

Рішення за кредитами приймає автоматизована система, завдяки чому вам не потрібно спілкуватися з менеджерами і довго чекати на відповідь. Ваша заявка обробляється одразу, як тільки ви заповните анкету. Вже за хвилину на вашу пошту і в SMS надходить рішення по заявці.

Простые требования
Прості вимоги

Взяти кредит у сервісі можуть усі громадяни країни з 18 років, включаючи студентів, безробітних, пенсіонерів та осіб без офіційного працевлаштування. Від вас потрібні лише паспорт, ІПН, особиста банківська картка, Інтернет та хороша кредитна історія у сервісі.

Безпека зберігання даних
Безпека зберігання даних

Персональна інформація, необхідна для ідентифікації особистості, надійно захищена. А всі транзакції через наш сайт проходять відповідно до міжнародних сертифікатів безпеки.

Вигідні умови
Вигідні умови

На перший кредит діє ставка – всього 0,01% на день. Повторні позики ідуть зі знижками на ставку за програмою лояльності до -50%. Отримати знижку можливо також в акціях і розіграшах в соцмережах компанії.

Як отримати кредит готівкою або на картку в Чернівцях?

У сервісі Moneyveo ви завжди можете подати заявку на миттєвий кредит у Чернівцях і отримати його готівкою або на банківську картку.

Для цього знадобиться:

  • зайти на сайт moneyveo.ua, де за допомогою калькулятора вибрати бажану суму і строк кредитування;
  • заповнити анкету, вказавши необхідні параметри про себе: працевлаштування, соціальну, фінансову інформацію, контакти;
  • отримати рішення за заявкою протягом декількох хвилин. У позитивному випадку – ознайомитися з договором та підписати його.

Як тільки ви погоджуєтеся з умовами кредитного договору, компанія миттєво перераховує кошти на вашу картку.

Особистий кабінет