Moneyveo

Кредит в Кропивницькому

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 4000 грн під 0,01%

Оформити кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Потрібні гроші, а банк не дає? 5 хвилин – і ви врятовані: взяти кредит у Кропивницькому на банківську картку так само легко, як приготувати чашку чаю! Подайте заявку на сайті Moneyveo –і сервіс перерахує потрібну суму на вашу картку. А перша позика – під 0,01% на день, дешевше просто не знайдете.

Закінчилися гроші? Є миттєва мікропозика у Кропивницькому

Іноді гроші закінчуються в самий незручний момент: весілля через два дні, а фотограф підняв ціну за послуги, зібралися їхати на море, але рахунок за проживання виявився більшим, ніж минулого року, правильно розрахувати витрати на ремонт також іще не вдавалося нікому. Особливо прикро, коли немає часу кудись іти у пошуках фінансової допомоги.

Головне у таких ситуаціях – не панікувати. Навіть якщо ви вже обрали товар у магазині і виявили, що суми в гаманці не вистачає, не переймайтеся. Адже можна, не відходячи далеко від каси, надіслати запит на швидкий кредит у Кропивницькому готівкою або банківську картку. Просто зайдіть зі смартфона на moneyveo.ua, подайте запит – і вже за кілька хвилин кошти будуть на вашій картці.

Кредит в Кропивницькому

До 15 000 грн за 5 хвилин – ще простіше і швидше, ніж ви думали

Якщо вам потрібно знайти до 15 000 грн у місті Кропивницький максимально швидко, зверніться до сервісу Moneyveo. Тут вам нададуть фінансову допомогу без поручителів, дзвінків, поїздок і зайвих запитань. Вам навіть не доведеться готувати довідку про доходи – достатньо мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Moneyveo – простий, зрозумілий і вигідний сервіс, в якому легко зорієнтується будь-яка людина. Оформлення першої позики відбувається трохи довше через те, що потрібно заповнити розгорнуту заявку-анкету. Зазвичай користувачі витрачають на це до 10 хвилин. Процес представлено у таблиці.

Як узяти кредит на банківську картку в Кропивницькому

1. Подати заявку
вказати на калькуляторі суму і строк кредитування, натиснути «Отримати кредит»
зареєструватися в сервісі, надіслати анкету-заявку
2. Дочекатися рішення
рішення з'явиться на тій самій сторінці протягом 2 хвилин
у разі позитивного рішення сервіс запропонує прочитати договір
3. Отримати гроші
поставити позначку про згоду з договором
сервіс одразу перерахує гроші на банківську картку

У Moneyveo умови кредитування передбачають, що нові клієнти сервісу можуть отримати в ньому до 4000 грн, а для постійних діє пропозиція до 15 000 грн. Щоб оформити повторну позику, не потрібно заповнювати велику анкету, достатньо надіслати запит із зазначенням суми та періоду користування коштами.

Терміново потрібні гроші?

Оформлюйте кредит просто зараз - і гроші надійдуть на вашу банківську картку вже о00:00

Маєте проблеми із погашенням? Сплачуйте пізніше

Буває і так, що кошти отримали, фінансові питання вирішили, але з погашенням виникли труднощі, наприклад, через затримку зарплати.

Потрапляти у прострочення у жодному разі не можна, адже зіпсується кредитна історія і до того ж доведеться платити пеню.

На випадок труднощів із поверненням боргу в Moneyveo є послуга пролонгації – тобто продовження строку дії договору. Щоб її підключити, потрібно погасити точну суму нарахованих процентів. Якщо оформлювати пролонгацію в Особистому кабінеті на сайті сервісу, можна обрати строк пролонгації. У разі сплати процентів іншим способом (через касу банку, термінал самообслуговування тощо), пролонгація буде автоматично оформлена на 30 днів.

Подовжувати один і той же договір можна стільки разів, скільки вам знадобитсья. Але будьте уважні: у пролонгації встановлюється стандартна процентна ставка і не діють знижки.

Є 6 способів погасити кредит у Moneyveo

У пользователей Moneyveo не бывает трудностей с поиском способа оплаты кредита. Они могут выбрать один из шести вариантов:

  • на moneyveo.ua – через особистий профіль або без авторизації;
  • через платіжні онлайн-сервіси, інтернет-банкінг;
  • офлайн – у відділеннях банків, через термінали самообслуговування.

Зазвичай платежі доходять вчасно, але іноді деякі банки, термінали, сервіси проводять їх декілька днів. Не варто залишати погашення на останній момент: якщо оплата надійде на рахунок Moneyveo із запізненням, за позикою автоматично почнеться прострочення.

Особистий кабінет