Кредит готівкою в Житомирі

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 3500 грн під 0,01%

Отримати кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Онлайн-кредити в Житомирі – це реальність! Якщо вам виповнилося 18 років, ви громадянин України, маєте банківську картку та інтернет – отримати гроші можливо всього за 8 хвилин в сервісі Moneyveo. Неважливо, в якому місті ви проживаєте – взяти кредит в Житомирі готівкою або на банківську карту так само легко, як і в Запоріжжі, Полтаві чи будь-якому іншому населеному пункті країни.

Moneyveo – найбільший сервіс онлайн-кредитування в Україні

Компанія першою в Україні запустила онлайн-кредитування в 2013 році. За 5 років ринок мікрокредитів дуже змінився: у людей з'явилася можливість брати позики не у відділеннях, а вдома чи офісі, без поручителів і збору пакета документів.

Онлайн-кредит – це спосіб оперативного отримання коштів в інтернеті на банківську картку незалежно від місця знаходження людини. Якщо в банку середній час оформлення позики становить мінімум один день і дуже велика ймовірність відмови, то в сервісах інтернет-кредитування все набагато простіше.

У Moneyveo мікрокредити видають цілодобово в будь-якій точці країни з доступом в Мережу. Знадобиться всього 8 хвилин – і гроші миттєво зарахуються на вашу банківську картку.

Терміново потрібні гроші?

Оформлюйте кредит просто зараз - і гроші надійдуть на вашу банківську картку вже о00:00

Умови співпраці

Компанія прагне створити комфортні умови для своїх клієнтів, ретельно продумуючи кожен крок в оформленні позики. Саме тому взяти кредит у місті Житомирі не становить проблем.

Покажемо в таблиці параметри, які вирізняють кредитний сервіс «Манівео» з-поміж інших схожих організацій у сегменті онлайн-кредитів.

Інші схожі
сервіси
Сума позики До 3500 грн – для нових, до 15 000 грн – для постійних клієнтів Від 1 до 10 000 грн
Строк До 30 днів, пролонгації – до 365 днів Від 15 до 62 днів
Акційні пропозиції Перша позика – 0,01% на день 0,01% чи зі знижкою до -50% на стандартну ставку
Процентна ставка 1,7% на день 1,8-2% на день
Вимоги до позичальників вік 18+;
- паспорт, ІПН;
- банківська картка;
- інтернет і мобільний телефон.
- вік від 20 до 75 років;
- паспорт, ІПН;
- інтернет, картка;
- страхування чи застава.
Період оформлення 24/7, у вихідні та святкові дні; 8 хв. – при першому зверненні, 2 хв. – при повторних Від 10 до 30 хвилин
Програма лояльності Дозволяє накопичувати бали і отримувати знижки до -50% на наступні позики Додаткові гроші на бонусний рахунок за різні дії клієнта
Швидкість зарахування коштів Миттєве Від 5 хвилин до декількох днів
Додаткові комісії Відсутні Можуть стягуватися при відкритті, погашенні кредиту від 1%

Кредити в Moneyveo – зручний інструмент отримання грошей

Українські споживачі надають перевагу «Манівео» перед іншими подібними сервісами за наступні переваги:

оперативність

гроші можна отримати вже за 1-2 хвилини після відправки заявки на сайті МФО. Це можливо завдяки автоматичній обробці даних.

цілодобовість

подати заявку на кредит, відразу отримати рішення і гроші на картку можна в будь-який час доби, у вихідні та святкові дні.

прозорість

вам не потрібно оплачувати додатково комісії: за відкриття кредиту, його обслуговування, погашення. Стягувати плату за повернення коштів можуть тільки деякі термінали самообслуговування і сервіси онлайн-платежів, які не є партнерами компанії.

лояльність

для отримання позики вам не знадобиться готувати великий пакет документів: довідку про доходи, шукати заставу і поручителів. У Moneyveo гнучкі умови кредитування, тому взяти кошти в ній можуть громадяни без офіційного заробітку і навіть безробітні.

доступність

кредити доступні більшості українцям від 18 до 90 років, в тому числі студентам, домогосподаркам, пенсіонерам, фрілансерам, особам із проблемною кредитною історією.

безпека

не варто турбуватися щодо збереження персональної інформації – вона надійно захищена і відповідає вимогам міжнародних сертифікатів безпеки PCI DSS і Comodo.

Для отримання кредиту онлайн в Житомирі знадобляться:

Вік від 18 до 90 років

Паспорт та ІПН

Банківська картка

Мобільний телефон та інтернет

Щоб подати заявку на миттєвий кредит у Житомирі і отримати його готівкою або банківську картку, слід:

  • Вибрати бажану суму і строк кредиту на калькуляторі.
  • Заповнити анкету на сайті компанії.
  • Дочекатися рішення сервісу на імейл і телефон.
  • При схваленні підписати електронний договір і отримати гроші на картку.

Як повернути кредит без прострочень

Погашення кредиту – така ж важлива частина, як і його оформлення, про яку, на жаль, позичальники часто забувають. Щоб уникнути негативних наслідків прострочення і нарахування штрафів, слід заздалегідь повідомити компанію про складнощі з оплатою: зателефонувати в контакт-центр або оформити пролонгацію в Особистому кабінеті.

Важливо! Пролонгація дозволить продовжити дію кредитного договору від 1 до 30 днів і уникнути штрафних санкцій. Щоб її активувати, користувачеві потрібно лише погасити нараховані проценти одним платежем, зайшовши до свого Особистого кабінету на сайті moneyveo.ua. Оформити послугу можна і в терміналах, через додаток Приват24 або у відділенні ПриватБанку.

Повернути кредит можна:

  • В особистому кабінеті
  • Через термінали самообслуговування
  • В сервісах онлайн-платежів
  • У касі будь-якого банку України
  • В інтернет-банкінгу