Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.

Грошовий бум від moneyveo

Comfort
100 грн
до 20 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до: 0
Сума: 0 грн
Відсотки: 0 грн ?
Повернути: 0 грн
промокод / enotcoin

За закриття кредиту ви отримаєте enotcoin

Беріть кредит на суму, яку зможете повернути вчасно. Впевнені, що все вийде?

На початку 2000-х мікрокредитування було прерогативою банків. Ринок розвивався швидкими темпами (до 75-100% щорічного зростання). Проте й тоді банки висували доволі високі вимоги до своїх клієнтів. Невдовзі на ринок вийшли нові гравці – мікрофінансові компанії – які запропонували доступніші кредити. І малий бізнес, і окремі споживачі отримали можливість брати невеликі позики на короткі строки без вимоги надавати довідку про офіційний дохід. Проте справжній манібум спричинила поява в Україні онлайн мікрокредитування, яке вперше представила компанія Moneyveo.

 всього 8 хвилин на кредит
>

Онлайн мікрокредитування відкрило клієнтам нові можливості

Чому пропозиція Moneyveo зробила кредитний бум на нашому фінансовому ринку? Тому що вперше українці отримали можливість узяти кредит, не виходячи з дому. До того ж це були "швидкі" позики: від етапу заповнення і надсилання заявки до отримання коштів проходило не більше 15 хвилин. Жодних відвідувань відділень, зборів документів, які доводять платоспроможність – все проходило у спокійному, зручному оточенні біля домашнього комп’ютера. Новий кредитор обрав лояльну лінію роботи з клієнтом, давши шанс отримати позику навіть людині з неідеальною кредитною історією.

Продовженням розвитку онлайн мікрокредитування стало скорочення строків прийняття рішення. Свою систему скорингу (збирання та перевірки даних про клієнта) компанія Moneyveo вдосконалила настільки, що тепер відповідь щодо заявки на отримання кредиту надходить майже миттєво після її надсилання.

Грошовий бум: кредит онлайн став дуже затребуваним продуктом

Компанія Moneyveo презентувала настільки зручний спосіб надання та отримання позик, що спровокувала справній кредитний бум. Це стало переворотом у сегменті мікрокредитування: щоб отримати позику, більше не треба було кудись іти, аби за власної присутності довести свою платоспроможність. Змінилося саме сприйняття кредитора: послугу "швидкого" кредиту Ви могли буквально носити із собою – достатньо було мати телефон з підключенням до Інтернету.

Побачивши переваги даного продукту, інші гравці ринку також почали переводити в онлайн-простір усі або деякі етапи роботи з клієнтами. На сьогодні в Україні працює понад два десятки мікрокредитних організацій, які працюють або в режимі онлайн, або у змішаних – онлайн-офлайн форматах.

Миттєвий кредит на картку

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет