Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.

Де оформити кредит: онлайн компанії або банки?

Comfort
100 грн
до 20 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до: 0
Сума: 0 грн
Відсотки: 0 грн ?
Повернути: 0 грн
промокод / enotcoin

За закриття кредиту ви отримаєте enotcoin

Беріть кредит на суму, яку зможете повернути вчасно. Впевнені, що все вийде?

У часи фінансових труднощів українці нерідко порушують питання: де оформити кредит? На щастя, сьогодні існує багато різних способів отримати гроші – від банків до позик в Інтернеті. Але передусім слід визначити цілі кредитування та ознайомитися з умовами надання коштів фінансовою організацією. Так, якщо гроші потрібні на купівлю житла, краще звернутися до одного з банків по іпотеку. Якщо ж труднощі виникли несподівано і гроші потрібні терміново, найоптимальніше рішення – інтернет-кредит. Але, щоб не вскочити в халепу, потрібно зважити всі за і проти обраного способу отримання коштів і тільки після цього оформляти кредит на картку.


Переваги онлайн кредитування


Багато людей віддають перевагу банкам, ігноруючи інші фінансові організації, оскільки просто не знають про існування інших рішень. Проте в час технічного прогресу знайти кошти можна набагато швидше та простіше, наприклад, звернувшись до кредитної інтернет-компанії Moneyveo. На відміну від більшості банківських установ оформити кредит онлайн можна:


 • Швидко

  Швидко

  Під час першого звернення весь процес триває близько 8-15 хвилин, а у разі повторних звернень – лише 2-3 хвилини. При цьому клієнт не має відвідувати відділення компанії та витрачати час на черги. На швидкість також впливає високоефективна скорингова система, яка аналізує заявки користувачів в автоматичному режимі.

 • Онлайн

  З будь-якого місця

  Оскільки діяльність таких компаній зосереджено в онлайн просторі, отримати кредит можна з будь-якої місцевості України з доступом до Інтернету. Потрібні тільки паспорт та ІПН, дані яких необхідно зазначити під час реєстрації.

 • Цілодобово

  В будь-який час

  Зазвичай такі сервіси працюють цілодобово та без вихідних. У зв'язку з тим, що заявки обробляє автоматизована система, а не співробітник компанії, оформити онлайн кредит можна навіть посеред ночі.

Проте варто зазначити, що подібні організації надають порівняно невеликі суми – в більшості випадків до 5000 грн під час першого звернення та якнайбільше 15 000 грн постійним клієнтам.


Хто може оформити кредит в Інтернеті?


Більшість банків висувають досить жорсткі вимоги до позичальників. Так, щом отримати кошти, користувач має надати як мінімум довідку про доходи, а інколи і залучити поручителя. Онлайн оформлення кредиту при цьому доступне майже кожному українцю. Потрібно тільки:


 • • бути повнолітнім;
 • • зазначити дані ІПН і паспорта;
 • • зазначити номер телефону та email;
 • • зазначити дані банківської картки.

Мінімальний перелік вимог до клієнтів дає можливість швидко позбутися фінансових труднощів навіть, здавалося б, у безнадійних ситуаціях.

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет