Moneyveo

brogress-bar

Онлайн заявка на кредит з моментальним рішенням

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 4000 грн під 0,01%

Оформити кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Дата виплати: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Чим відрізняється онлайн рішення за кредитом в банках та мікрофінансових компаніях?

Інтернет-кредитування дуже розширило фінансові можливості позичальників. Його головна особливість у тому, що рішення за онлайн кредитом на картку в Україні, як і гроші, людина отримує на відстані. Компаній з таким зручним сервісом в Україні небагато. Першопрохідцем стала Moneyveo у 2013 році. Відтоді позики перестали бути головним болем, перетворившись на доступний та зручний спосіб вирішення фінансових проблем. Наразі трохи змінився процес їх оформлення і в банках.

До якої установи звернутися у разі необхідності, залежить від Ваших можливостей та побажань. Розглянемо детальніше, чим відрізняється алгоритм подання заявки та отримання рішення за кредитом в банку та мікрофінансовій компанії.

Як опрацьовують заявку на кредит у банку?

Ще три роки тому, до появи інтернет-кредитування, українці не мали вибору. Навіть щоб отримати невелику позику, доводилося відвідувати банк (чи іншу кредитну установу) по декілька разів. Спочатку Ви уточнювали умови та вимоги до позичальників у фінансових установах, потім, обдумавши, обирали одну з них, приходили знову, вистоювали чергу і заповнювали заявку. Банк перевіряв отримані дані, оцінював Вашу платоспроможність, визначав період і процентну ставку, під яку Вам можна видати кредит. Через один-три дні повідомлялося рішення (телефоном, в смс чи електронною поштою). Якщо воно було позитивним, Ви знову прямували в банк і отримували гроші.

Банки консервативніші, ніж мікрофінансові компанії, вони використовують зовсім інші методи оцінки платоспроможності клієнтів. Тому їм складно змінюватися, а онлайн заявка на кредит з миттєвим рішенням для них – перспектива майбутнього. Сьогодні банки використовують два підходи в оформленні позик:

  • увесь процес – від подання заявки до отримання рішення і безпосередньо кредиту – відбувається у відділенні;
  • заявка подається онлайн, за нею надходить попереднє рішення, і лише потім людина іде у відділення, оформлює кредит і отримує гроші.

Перший підхід – традиційний, його дотримується більшість українських банків. Другий – варіант для тих, хто хоче скоротити кількість відвідувань фінансової установи. Ви можете через Інтернет надіслати заявку одразу в декілька банків, а отримавши позитивні результати, обрати зручний та прямувати за грошима.

Як приймає заявку на кредит мікрофінансова компанія?

Багато мікрофінансових компаній, які надають послуги в Інтернеті, дотримуються змішаної системи обслуговування клієнтів. Наприклад, якщо Ви скористаєтеся сервісом Moneyveo та надішлете через нього заявку на позику з моментальним рішенням онлайн, результат негайно прийде на Ваш email. Тимчасом як ряд компаній приймають заявки через Інтернет, потім телефонують, уточнюють деякі дані і тільки після цього надсилають рішення. Отримати кредит за погодженою заявкою можна:

  • віддалено, на банківську картку – як у компанії Moneyveo;
  • викликавши додому кур’єра мікрофінансової компанії, який привезе договір на підписання та гроші;
  • відвідавши відділення кредитної організації, де Ви підпишете договір та отримаєте гроші.

Онлайн заявка допоможе зважено оцінити умови кредитування

Незалежно від типу організації-кредитора, оформити заявку та отримати гроші до зарплати у віддаленому режимі можна тільки на невеликі суми. Хоча за кордоном деякі банки пропонують послугу попереднього рішення за іпотечними та автокредитами. Проте, коли мова йде про велику позику, попереднє погодження не гарантує отримання коштів. У будь-якому разі, надіславши заявку на кредит онлайн, рішення, що Вам надійде, покаже, на що розраховувати у випадку браку коштів. Ще один плюс – можна надіслати заявки у декілька банків чи фінансових компаній і в спокійній обстановці порівняти їх пропозиції, обравши варіант із найвигіднішими умовами.

Кредит з онлайн рішенням

Особистий кабінет