Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.

Де можна швидко взяти гроші?

Comfort
100 грн
до 20 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до: 0
Сума: 0 грн
Відсотки: 0 грн ?
Повернути: 0 грн
промокод / enotcoin

За закриття кредиту ви отримаєте enotcoin

Беріть кредит на суму, яку зможете повернути вчасно. Впевнені, що все вийде?

Сьогодні це питання порушують чимало українців, і приводів для цього може бути безліч. Хтось перебуває у пошуку роботи, інший мріє про новий телефон, а ще перед кимось стоїть гостра потреба подбати про своє здоров'я. Щоб задовольнити будь-які наші потреби, майже завжди потрібні кошти. Але що як поблизу немає людини, яка може подати руку і позичити певну суму, якої так не вистачає? В такому випадку доводиться шукати альтернативні шляхи, які допоможуть дістати швидко гроші.


Звичайно, найкращий спосіб позбавити себе фінансових труднощів – влаштуватися на постійну роботу з високою заробітною платою. Проте в умовах нестабільної економічної ситуації зробити це важко, до того ж віднімає багато часу. А якщо кошти потрібні терміново, по допомогу можна звернутися до однієї з мікрофінансових організацій (МФО).


Види МФО, які надають швидкі гроші


В Україні існує декілька різновидів мікрофінансових організацій, які надають швидкі гроші (зазвичай до 5000-15000 гривень) на нетривалі строки – до 30-60 днів. Розглянемо найрозповсюдженіші з них:

  • Мікрокредитні офлайн компанії. Позичальнику необхідно відвідати одне з відділень подібної установи, подати паспорт та ІПН і заповнити заявку на кредит. Після обробки заявки гроші будуть видані готівкою.

  • Ломбарди. За принципом діяльності схожі на офлайн компанії, проте кошти видаються клієнту під заставу (певну цінну річ), яка є своєрідною гарантією сумлінного виконання позичальником своїх зобов’язань.

  • Мікрокредитні онлайн компанії. На відміну від попередніх, уся діяльність таких установ зосереджена в онлайн просторі. Це значно скорочує час на оформлення позики, оскільки зробити це можна з будь якого місця із доступом до Інтернету. При цьому достатньо зазначити дані паспорта і коду, після чого надзвичайно швидко гроші будуть перераховані на банківську картку.

Кожен позичальник ладен сам обирати найзручніший для нього спосіб отримати кошти. Але варто пам’ятати про важливість попереднього дослідження тієї фінансової установи, до якої Ви звертаєтеся.


Як оформити експрес позику онлайн?


Якщо часу на відвідування офлайн компаній немає і перед Вами постає питання: де взяти швидко гроші, варто розглянути послугу онлайн кредитування. На сьогодні в Україні є декілька кредитних компаній, які надають інтернет-позики, але лідером ринку лишається компанія Moneyveo. Щоб отримати кредит у цьому сервісі, Вам потрібно:


  1. Обрати суму і термін кредитування на кредитному калькуляторі.

  2. Заповнити заявку, зазначивши дані паспорта, ІПН та банківської картки.

  3. Здійснити верифікацію (перевірку) картки, на яку будуть перераховані кошти.

  4. Якщо кредит було схвалено, ознайомитися та погодитися з умовами запропонованого договору.

  5. Дочекатися нарахування коштів на зазначену банківську картку.


Зазвичай вся процедура оформлення позики триває кілька хвилин. Тож в Moneyveo Ви зможете отримати гроші дійсно швидко і без зайвих зусиль.

Миттєвий кредит на картку

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет