Moneyveo протидіє COVID-19

Коронавірус з’явився і в Україні. Держава робить усе, що може, аби протистояти інфекції – на законодавчому, політичному, соціальному рівні. Але державі потрібна допомога – фінансова та організаційна.

Є гарні новини: бізнесу не байдуже. Соціально проактивні компанії – серед них і Moneyveo – проявляють ініціативу і допомагають українцям протистояти недузі.

Що Moneyveo робить для українців

Ми уважно слідкували за розвитком подій і включилися у боротьбу заздалегідь. Турбота про інших – Підтримка – Конкретні дії. Команда Moneyveo поставила перед собою ці ключові завдання – і ми виконуємо їх систематично, крок за кроком.

  • Закупили апарати ШВЛ і медичні щитки
  • Пеню та штрафи відмінили
  • Протягом 20 днів після закінчення Дисконтного періоду не змінюємо Рівень лояльності
  • Скасували прийом громадян в офісі та посилили інші канали підтримки
  • Продовжуємо кредитування громадян без дзвінків та поїздок, 24/7
  • Організували для співробітників віддалену роботу
Детальніше

Про Moneyveo

Moneyveo – сервіс, завдяки якому українці вирішують свої фінансові питання тут і зараз. Наше завдання – надавати швидку фінансову допомогу без особистих візитів в офіси і довгих очікувань.

Щоб заповнити заявку на кредит у Moneyveo, знадобиться тільки доступ до інтернету та ваші особисті дані, а для отримання грошей – банківська картка. Ми приймаємо заявки і видаємо кредити цілодобово та без вихідних, щоб допомагати по-справжньому швидко.

Ми першими почали видавати миттєві кредити онлайн в Україні. Завдяки своїм технологічним розробкам та уважному ставленню до клієнтів ми утримуємо лідерство у своїй категорії 6 років.

Цифри

небанківського кредитування онлайн (*за версією дослідження Ukrainian E-Commerce Expert)

українців регулярно користуються нашими послугами

виданих коштів

оформлено в сервісі

середній час оформлення заявки

час обробки заявки нашою системою

Найцікавіше про клієнтів Moneyveo до 7 дня народження компанії

користувачів нашого сервісу чоловіки

cередній вік клієнта

нових друзів у нас з’явилось завдяки акції «Приведи друга»

виграли 4 наші клієнти в акції «Святкова соточка!»

Чому Moneyveo?

Отримуйте гроші миттєво

Заповніть заявку, дайте нашій системі хвилину на обробку даних, отримайте кошти на свою банківську картку за лічені секунди.

Звертайтеся до нас 24/7

Ми приймаємо та обробляємо заявки цілодобово, навіть у вихідні та святкові дні.

Довіряємо вам і зберігаємо вашу конфіденційність

Для заявки знадобляться тільки ваші паспортні дані та ІПН. Ми не вимагаємо довідок з місця роботи, додаткових документів та участі поручителів.

Ми на відстані кліка

Працюємо по всій Україні, для заповнення заявки і отримання грошей потрібні лише доступ до інтернету і банківська картка. Ніяких зайвих паперів, черг і витрати часу.

Ми об'єктивні

Прийняття рішення за заявкою повністю автоматизоване. Наша унікальна технологія обробки даних виключає людський фактор і підвищує шанси клієнта отримати кредит.

Пропонуємо тільки прозору співпрацю

Всі умови кредитування зафіксовані у договорі, у нас немає прихованих комісій і додаткових платежів.

Гарантуємо захист ваших персональних даних

Високий рівень захисту фінансових операцій підтверджується міжнародними сертифікатами безпеки Comodo SSL і PCI DSS Service Provider Level 1.

Працюємо виключно в рамках закону

Діяльність компанії контролюється державним регулятором Нацбанком.

Про супергероя Менні

Знайомтеся, це Менні – символ компанії Moneyveo. Менні – супергерой, який завжди приходить на допомогу. Він підказує новачкам, як користуватися нашим сервісом, а постійним клієнтам розповідає про новини та акції компанії. Разом із командою Moneyveo Менні підтримує дитячі будинки, бере участь у благодійних заходах для лікарень і реабілітаційних центрів для військових, фінансує центр для онкохворих дітей “Дача”. А ще він допомагає втілювати освітні проєкти Moneyveo, які компанія організовує для студентів та інших категорій громадян.

Про команду

Ми надихнулися досвідом іноземних компаній, які займаються кредитуванням в інтернеті. Кілька років тому в Україні ще не існувало такого сервісу, тому ми зібрали команду однодумців і в 2013 році заснували Moneyveo. Так з'явився перший український фінтех-стартап, який видає миттєві кредити онлайн.

Наша мета – надавати інноваційні послуги, які допомагають людям. Ми постійно розвиваємося і шукаємо в команду співробітників, які поділяють наші цінності – толерантність, відкритість для нового, прагнення вчитися і досягати більшого. Дізнайтеся про те, як стати частиною Moneyveo:

Кар'єра в Moneyveo
Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет