Про сервіс швидких кредитів онлайн Moneyveo

Про нас

про нас

Moneyveo – це новий сервіс, що дає можливість у надзвичайно простий спосіб отримати кредит на банківську картку в будь-якому місці та у будь-який час, навіть у вихідні та святкові дні, всього за кілька хвилин. Ми працюємо повністю онлайн 24/7, тому Ви завжди можете на нас покластись, якщо Вам терміново необхідні гроші!

Наше завдання – зробити процес отримання кредиту якомога швидкішим та прозорішим.

НАШ КРЕДИТ

Наш кредит

Ми надаємо кредити (позики) до 15000 грн (до 3500 грн при першому зверненні) строком до 30 днів. Все, що Вам потрібно для того, щоб отримати кредит – це банківська картка та доступ до мережі інтернет.

Наша автоматична система приймає рішення надзвичайно швидко – протягом декількох хвилин. У випадку позитивного рішення гроші миттєво відправляються на Ваш рахунок. Ви можете очікувати гроші на своїй банківській картці вже протягом декількох хвилин.

Ми постійно вдосконалюємо нашу систему прийняття рішень, тому навіть отримавши відмову, Ви можете спробувати повторно звернутися до нашого сервісу через деякий час.

ГАРАНТОВАНО

Гарантії

Ми завжди чесні з Вами, тому з самого початку подачі заявки Ви можете чітко бачити суму і термін погашення кредиту. Ми гарантуємо, що ніколи не візьмемо з Вас більше, якщо Ви сумлінно виконаєте свої кредитні зобов'язання.

Ми будемо раді, якщо у Вас з'явиться можливість сплатити Ваш кредит достроково, тому у Вашому Особистому Кабінеті Ви можете чітко побачити вартість Вашого кредиту на даний момент та сплатити проценти тільки за той час, коли Ви користувались кредитом, без жодних комісій за дострокове погашення.

Ми використовуємо найвищі стандарти захисту даних. Тому всі Ваші взаємовідносини з нами є абсолютно конфіденційними, і Ваша інформація ніколи не потрапить до третіх осіб без Вашої згоди.