brogress-bar

Про moneyveo

moneyveo – сервіс, завдяки якому українці вирішують свої фінансові питання "тут і зараз". Наше завдання – надавати швидку фінансову допомогу без особистих візитів в офіси і довгих очікувань.

Щоб заповнити заявку на кредит у moneyveo, знадобиться тільки доступ до інтернету та ваші особисті дані, а для отримання грошей – банківська картка. Ми приймаємо заявки і видаємо кредити цілодобово та без вихідних, щоб допомагати по-справжньому швидко.

Ми першими почали видавати миттєві кредити онлайн в Україні. Завдяки своїм технологічним розробкам та уважному ставленню до клієнтів ми утримуємо лідерство у своїй категорії понад 6 років.

Цифри

небанківського кредитування онлайн (*за версією дослідження Ukrainian E-Commerce Expert)

українців регулярно користуються нашими послугами

виданих коштів

оформлених кредитів

середній час оформлення заявки

час обробки заявки нашою системою

Чому moneyveo?

Отримуйте гроші миттєво

Заповніть заявку, дайте нашій системі хвилину на обробку даних, отримайте кошти на свою банківську картку за лічені секунди.

Звертайтеся до нас 24/7

Ми приймаємо та обробляємо заявки цілодобово, навіть у вихідні та святкові дні.

Довіряємо вам і зберігаємо вашу конфіденційність

Для заявки знадобляться тільки ваші паспортні дані та ІПН. Ми не вимагаємо довідок з місця роботи, додаткових документів та участі поручителів.

Ми на відстані кліка

Працюємо по всій Україні, для заповнення заявки і отримання грошей потрібні лише доступ до інтернету і банківська картка. Ніяких зайвих паперів, черг і витрати часу.

Ми об'єктивні

Прийняття рішення за заявкою повністю автоматизоване. Наша унікальна технологія обробки даних виключає людський фактор і підвищує шанси клієнта отримати кредит.

Пропонуємо тільки прозору співпрацю

Всі умови кредитування зафіксовані у договорі, у нас немає прихованих комісій і додаткових платежів.

Гарантуємо захист ваших персональних даних

Високий рівень захисту фінансових операцій підтверджується міжнародними сертифікатами безпеки Comodo SSL і PCI DSS Level 1.

Працюємо виключно в рамках закону

Діяльність компанії контролюється державним регулятором Нацкомфінпослуг.

Про супергероя Менні

Знайомтеся, це Менні – символ компанії moneyveo. Менні – супергерой, який завжди приходить на допомогу. Він підказує новачкам, як користуватися нашим сервісом, а постійним клієнтам розповідає про новини та акції компанії. Разом із командою moneyveo Менні підтримує дитячі будинки, бере участь у благодійних заходах для лікарень і реабілітаційних центрів для військових, фінансує центр для онкохворих дітей “Дача”. А ще він допомагає втілювати освітні проєкти moneyveo, які компанія організовує для студентів та інших категорій громадян.

Про команду

Ми надихнулися досвідом іноземних компаній, які займаються кредитуванням в інтернеті. Кілька років тому в Україні ще не існувало такого сервісу, тому ми зібрали команду однодумців і в 2013 році заснували moneyveo. Так з'явився перший український фінтех-стартап, який видає миттєві кредити онлайн.

Наша мета – надавати інноваційні послуги, які допомагають людям. Ми постійно розвиваємося і шукаємо в команду співробітників, які поділяють наші цінності – толерантність, відкритість для нового, прагнення вчитися і досягати більшого. Дізнайтеся про те, як стати частиною moneyveo:

Кар'єра в moneyveo
Особистий кабінет