Статті

03
09.2020

Фінансові ігри і чому вони навчають

Ігри з фінансової грамотності — це не тільки привід весело провести час з колегами або друзями. Це ще й спосіб навчитися азам економіки.
28
07.2020

На чому дійсно можна заощадити в кризу

Економічна криза вже вплинула на життя людей в усьому світі. Пережити її з найменшими втратами допоможуть поради про те, як і на чому можна заощадити в побуті.
17
07.2020

Заставне інвестування: що це і скільки можна заробити в Україні

Інвестування в Україні не таке популярне, як за кордоном. Не всі інструменти для отримання пасивного доходу відомі вкладникам. Де ж отримати хороший заробіток на інвестиціях в Україні? Є альтернативний спосіб.
17
06.2020

Чого чекати українській економіці після закінчення карантину

Прогнози економістів та аналітиків на найближче майбутнє України тривожні. Уникнути стрімкого падіння ВВП можна лише за відсутності другої хвилі карантину.
26
05.2020

Як не втратити гроші за куплені путівки, коли кордони закриті.

Туристичні фірми України щодня стикаються із запитами клієнтів про скасування карантинних турів. Дехто з операторів пропонує перебронювати тур на іншу дату, інші відшкодовують частину грошей або переводять кошти на туристичний депозит.
06
05.2020

Як заощадити гроші в період карантину

Як правильно економити гроші на харчуванні, шопінгу, послугах та розвагах? Є багато способів економії, дотримуватись яких легко.
13
04.2020

Як малому бізнесу пережити карантин

Щоб підтримати малий і середній бізнес Верховна Рада України затвердила новий законопроєкт про скасування ЄСВ і РРО. На що варто звернути увагу підприємцям, щоб вистояти в цей період?
01
04.2020

Де брати гроші в період карантину

Навіть у період карантину є багато варіантів не залишитися без коштів. Пільги від держави і способи швидкого заробітку грошей допоможуть населенню пережити кризу.
12
03.2020

Ціни на ліки в Україні у 2020 році

Набридло переплачувати в аптеці? Ми розповімо, як швидко дізнатися ціни на ліки і де лікують безкоштовно.
28
02.2020

Як скласти фінансовий план сім'ї

Якщо гроші закінчуються задовго до зарплати, потрібно перерозподілити доходи і витрати. Скласти і вести фінансовий план сім'ї нескладно.
Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет