Статті

18
07.2018

Як поводитися з колекторами?

Колектори – особливий рівень відносин позичальника з кредитором. Давайте розберемо, як правильно вести себе з колекторами, якщо вони хочуть з вами поспілкуватися
18
07.2018

Як почати заробляти на випічці

Попит на кондитерські вироби за індивідуальними замовленнями зростає з кожним днем. Якщо ваші пиріжки, кекси або пряники викликають захват у близьких і колег, чому б не замислитися, як заробити на домашній випічці? Магазинні торти і кекси завжди будуть поступатися за смаком домашнім, виготовленим майстрами кондитерських справ з любов'ю і по незвичайним рецептами.
17
07.2018

Як формується кредитна історія

Кредитна історія – ваш капітал, тому її треба відстежувати і продумано формувати. Дізнаємося, як виправити погану КІ і перевірити стан свого фінансово-кредитного архіву.
17
07.2018

Витрати на дитину

Як скоротити витрати на дитину? Якщо знати на чому можна і потрібно економити, а на чому – не варто, ви зможете вивільнити частину фінансів. Moneyveo розповість, як підійти до справи грамотно.
16
07.2018

Скільки коштує утримувати машину в Україні

Ви коли-небудь рахували, в яку суму вам обходиться ваше авто? Або ви як майбутній власник машини хочете знати, скільки коштує її обслуговування в місяць? Про основні витрати на авто в Україні читайте в статті.
16
07.2018

Реструктуризація кредиту як спосіб полегшення боргових зобов'язань

Що таке реструктуризація і чим вона вигідна для позичальника? Хто може оформити реструктуризацію кредиту і що для цього потрібно – читайте в статті.
13
07.2018

Де взяти кредит на навчання в Україні та як його погасити

Не вистачає грошей на сплату за навчання? Це не привід кидати університет! Дізнайтеся, де дістати гроші на навчання в Україні.
13
07.2018

Як назбирати на автомобіль?

Ви давно мрієте про автомобіль? Пропонуємо перевірені методи, як можна накопичити на автомобіль за короткий проміжок часу.
12
07.2018

Як заробляти в соціальних мережах?

Як заробляти в соціальних мережах? Все дуже просто! Читайте нашу інструкцію – вибирайте прийнятний для себе варіант, заробляйте реальні гроші.
12
07.2018

Скільки грошей потрібно студенту на місяць?

Скільки грошей потрібно студенту на місяць – питання актуальне для абітурієнтів та їхніх батьків. Ми зібрали статті витрат і склали приблизний бюджет студента.