Moneyveo

brogress-bar

Статті

14
09.2018

Чим загрожує несплата штрафу дорожній поліції

Затягування оплати штрафу дорожній поліції може призвести до ще більших витрат: збільшення суми стягнення, спілкування з виконавчою службою. Підкажемо що робити, якщо немає грошей на оплату штрафу.
12
09.2018

Як правильно обрати кредитку для дитини

Кредитна карта для дитини? Оформлювати чи не оформлювати? Представляємо плюси і мінуси наявності у дитини власної банківської карти.
04
09.2018

Доходи військових в Україні

Доходи військових впливають на бажання молодих людей служити в армії. Від чого залежать зарплати військових в Україні? Який їхній розмір та перспектива на збільшення в майбутньому?
23
08.2018

Скільки потрібно грошей щоб відкрити кав'ярню

Якщо ви замислюєтеся про кавовий бізнес, напевно вам цікаво знати, скільки потрібно грошей щоб відкрити кав'ярню. Ми зібрали для вас корисні рекомендації щодо відкриття кавової справи – статті Moneyveo.
22
08.2018

Як контролювати доходи і витрати у бізнесі

Вперше відкрили власний бізнес і хочете правильно витратити стартовий капітал? Дізнайтеся 5 правил, які допомагають розставляти пріоритети під час розподілу грошей у бізнесі.
20
08.2018

Як зібрати дитину до школи з обмеженим бюджетом

Досвідчені батьки знають, як бюджетно зібрати дитину до школи у 2018 році. Дізнайтеся і ви, на чому можна заощадити і де взяти гроші, якщо їх не вистачить.
02
08.2018

Як розпізнати легальну МФО?

Легальна МФО – гарантія безпеки позичальника. Шукаємо способи, як розпізнати легальну мікрофінансову організацію і уникнути спілкування з сірими кредиторами.
02
08.2018

Для чого потрібно оформляти страховку на кредит

Чи потрібно оформляти страховку на кредит – хвилюється позичальник. Не хочеться переплачувати, але ж тільки страхування врятує людину в скрутному становищі
01
08.2018

Як перевірити справжність грошових купюр

Як визначити фальшиві купюри? Пропонуємо розібратися з актуальними способами захисту гривні, долара, євро. Дізнаємося, як перевірити справжність купюр.
01
08.2018

10 прийомів маркетологів, які змушують нас витрачати більше грошей

Фішки маркетологів – технології, які змушують нас купувати товари, які нам не дуже-то і потрібні. Давайте подивимося, як можна протистояти маркетинговим прийомам.
Особистий кабінет