Де можна отримати кредит безробітним?

Терміново потрібні гроші?12.02.2018

У багатьох людей періодично трапляються фінансові негаразди. Не всім хочеться розповідати про них родичам або знайомим і просити в борг. Однак за допомогою кредитного сервісу Манівео гроші можна знайти за лічені хвилини.

Відтепер люди отримали шанс не відкладати на потім необхідні витрати чи бажані придбання, як-от похід до стоматолога або святкову вечірку з друзями. Гроші на картку клієнту компанія зарахує відразу після схвалення заявки через сайт компанії.

У чому суть онлайн-кредитів і як їх отримати?

Як отримати кредит безробітним

Швидкі кредити онлайн – це фінансова допомога «тут і зараз». За допомогою сервісів мікрокредитування люди можуть отримати невелику суму без довідок про доходи, застави, поруки та зайвої трати часу. Достатньо знати лише дані паспорта, ІПН, банківської картки і мати доступ до інтернету.

Для оформлення позики в Манівео людині не знадобиться підтверджувати свою платоспроможність, їздити в податкову або просити у бухгалтера звіт по зарплаті. Також не має значення, постійний чи офіційний у неї дохід. Це означає, в Манівео можуть оформити кредит навіть безробітні, якщо вони не порушують умови кредитного договору. У цілому мікрокредити – непогана річ, якщо вміти нею користуватися.

Умови кредитування у сервісі Манівео

Декотрі МФО не видадуть позику, доки попередньо не поспілкуються з родичами, роботодавцем позичальника, а інші будуть вимагати від нього ще й ксерокопії документів. Манівео розуміє, яким динамічним може бути життєвий ритм у людей, тому висуває до клієнтів мінімум вимог. А саме:

  • досягнення 18 років;
  • наявність громадянства України;
  • діючий номер мобільного;
  • банківська картка, видана на ваше ім'я;
  • доступ до інтернету – інакше ви не зможете подати заявку і отримати гроші миттєво;
  • дані паспорта та ІПН.

На що важливо звертати увагу при оформленні кредиту в Манівео?

Оформлення кредиту в Манівео проходить на сайті компанії – moneyveo.ua. Потрібно пройти кілька простих етапів:

  1. Зареєструватися в системі (якщо ви бере кредит уперше);
  2. Заповнити анкету, в якій слід ввести актуальну інформацію, вказавши точний номер телефону та email. Помилка, наприклад у серії паспорта або у прізвищі, призведе до відхилення заявки;
  3. Дочекатися рішення по заявці, яке надійде за 1 хвилину на зазначені в анкеті email і в SMS.
  4. Ознайомитися з кредитним договором – поставити позначку, що ви згодні з його умовами.

У позитивному випадку система моментально зарахує гроші на картку.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0

Терміново потрібні гроші?