Як завжди бути в курсі фінансових подій

27.08.2019

left_Из первых устМатеріальне становище і добробут кожного напряму залежить від того, що відбувається у світі грошей. Хочете знати, що буде з вашими особистим бюджетом завтра – регулярно читайте про фінансові новини і події в Україні та в інших країнах.

Дивіться підбірку онлайн-ресурсів, які допоможуть тримати руку на пульсі та отримувати максимум інформації за 5 хвилин. 

Для загального розуміння: фінансові рубрики на сайтах новин

Відстежувати новини банків України, фондового ринку, дізнаватися про новітні фінансові технології можна за допомогою новинних порталів і сайтів інформагенцій. Події з фінансового сектора є на segodnya.ua, liga.net, korrespondent.net, mind.ua та інших сайтах з новинами. Рубрика «Економіка» представлена на онлайн-ресурсах інформагенцій «Інтерфакс», «Укрінформ» та ін.  

Названі сайти також регулярно публікують корисні відомості про події у сфері бізнесу в Україні. Читаючи стрічку новин, приватні підприємці можуть відстежувати і вчасно реагувати на зміни, які відбуваються на ринку.

Окремо варто виділити інтернет-видання «Економічна правда». Тут окрім новин економіки, банківського сектора, подій великого бізнесу, є розділ журналістських розслідувань, рубрики про податки, фінансові технології тощо.

left_Новости финансового мираЩоб стати профі: спеціалізовані фінансові ресурси

У Юанеті є кілька ресурсів, присвячених виключно грошовій тематиці. Основний акцент вони дають на фінновини в Україні та світі, а також регулярно публікують аналітику, огляди, експертні та народні рейтинги.

Наведені нижче сайти допомагають не лише дізнаватися новини, а й детальніше розібратися у багатьох фінансових питаннях, зрозуміти, яким чином і на що вплине та чи інша подія.

Minfin і Finance.ua

Серед найпопулярніших спеціалізованих фінансових онлайн-ресурсів в Україні – «Мінфін» і Finance.ua. Їхні стрічки новин оновлюються раз на 7-10 хвилин. Звісно ж, для звичайного читача не всі події мають значення. Аби відсіяти зайве, можна періодично переглядати заголовки публікацій і читати тільки найважливіші для вас новини.

Крім останніх новин економіки і фінансів, обидва портали є агрегаторами пропозицій за кредитами і депозитами від українських банків, мікрофінансових організацій, серед яких і moneyveo, а також від страхових компаній і забудовників.

Тож якщо ви шукаєте, де краще зробити депозитний внесок або де вигідніше взяти гроші під відсотки, ці сайти вам допоможуть визначитися.

Тут ви знайдете:

 • актуальні рейтинги фінустанов і страхових компаній, а також інформацію про їхні послуги, акції;
 • можливість підібрати кредит/депозит/страховку і подати заявку онлайн;
 • інформацію про всі новобудови столиці та передмістя Києва;
 • аукціони з продажу банківської заставної нерухомості;
 • індекси інфляції, мінімальної та середньої зарплат, прожиткового мінімуму, комунальні тарифи тощо;
 • курси валют і вигідні пропозиції з обміну грошей, валютні калькулятори;
 • новини криптовалют і прогнози аналітиків на цю тему;
 • колонки експертів з питань, пов'язаних із фінансовими подіями і трендами;
 • форуми підписників на фінансові теми.

left_Влияние новостей на накопленияProstobank.ua

Prostobank.ua – ще один агрегатор з підбору послуг українських банків, небанківських мікрофінансових організацій, страхових компаній тощо. Тут немає розділу новин, але регулярно (раз на 2-4 дні) з'являються корисні огляди, статті про зміни, які відбуваються на фінансовому ринку. Стежачи за оновленнями, ви розберетеся у багатьох темах, пов'язаних із грошима. Також на сайті щодня оновлюється інформація про вартість валют, і можна спостерігати відповідність курсу євро прогнозам та оглядам експертів.

Окремий напрямок сайту – поради користувачам з ведення особистого бюджету. Експерти Prostobank.ua в рубриці «Фінанси» розповідають про те, як купувати і продавати нерухомість, куди і як інвестувати гроші, як вибрати банк для отримання пенсії, як розрахувати декретні і таке інше. Для зручності пошуку рубрика поділена на тематичні підрозділи.

PaySpace Magazine

PaySpace Magazine – це онлайн-видання про fintech (нові фінансові технології) та e-commerce (електронну комерцію), стартапи, платіжні системи в Україні та світі. Тут, окрім новин, ви знайдете експертні статті та огляди про інтернет-платежі, традиційні та альтернативні гроші, нові фінансові та банківські технології тощо.

У веденні особистого бюджету допоможе читання рубрик:

 • «Лайфхак» – поради щодо заробітку і витрат, бізнес-завдань, із планування відпочинку, великих покупок тощо;
 • «Події» – афіша проведення локальних і міжнародних fintech-заходів;
 • «Сервіси» – сервіси PaySpace Magazine, які допоможуть економити час і приймати правильні платіжні рішення.

Ресурси про новини форекса і фондових ринків

Щоб бути в курсі новин Української фондової біржі, міжнародних фондових ринків і форекса, варто читати такі ресурси:

http://www.ux.ua/ru/newslist.aspx

https://bcs-express.ru/

https://ru.investing.com/

http://stock-maks.com/

https://teletrade.com.ua/

Кожен із цих сайтів дублює найважливіші новини в соціальних мережах, а також пропонує підписатися на email-розсилки з можливістю вибору тематики.

Тим, хто цікавиться аналізом подій на валютній біржі, сподобається Telegram-канал Finstop. Він присвячений фінансовим тенденціям, пояснює причини зміни курсу тих чи інших валют, прогнозує ситуацію на найближчий час. Finstop також можна знайти у Facebook і LinkedIn. 

Коротко про головне: підписка на новинні розсилки, YouTube-канали та соцмережі

Щоб бути в курсі фінансових новин, можна не витрачати час на інтернет-серфінг, а просто підписатися на email- та/або пуш-розсилки, месенджери, соцмережі або відеоблог улюблених онлайн-ресурсів.

left_Влияние новостей на личный бюджетEmail- і пуш-розсилки

Так, коротку підбірку інформації в email можна отримувати від усіх новинних порталів та інформагенцій. А зі спеціалізованих фінансових ресурсів підписатися на поштові онлайн-розсилки пропонують Minfin і Prostobank.ua. Причому обидва сайти дають можливість обрати тематику. У «Мінфіну» є щоденні розсилки: «Новинна» – інформує про останні події в економіці України та світу; і «Валютна» – допоможе вчасно прийняти рішення щодо обміну або вигідного інвестування коштів. Prostobank.ua пропонує щотижневі розсилки корисних статей та оглядів: про послуги для приватного бізнесу, а також про банківські новини України і курси валют, про права громадян та бізнесу.

Email-розсилки надходять один раз на день. У них ви бачите коротку суть кожної важливої новини або статті та посилання на повну версію матеріалу на сайті. Якщо ж ви підпишитеся на пуші, то будете отримувати їх щодо кожного окремого матеріалу в режимі реального часу.

Пуш-повідомлення найчастіше надходять одразу після появи публікації на сайті. Ці повідомлення дуже короткі і включають посилання, які переводять на статті. Пуш-повідомлення – найшвидший спосіб відстежування новин.

Месенджери

Ще один зручний спосіб відстежування фінансових новин – підписатися на месенджери, наприклад, Viber або Telegram.

Із перерахованих вище фінансових ресурсів Viber-розсилка є тільки у «Мінфіну». У Telegram можна знайти PaySpace Magazine, Finance.ua, Minfin, segodnya.ua, liga.net, mind.ua та «Укрінформ».

Підписка на Viber і Telegram підійде читачам, які користуються месенджерами і надають перевагу максимально стислому викладу новин.

left_ВидеоблогиВідеоблоги в YouTube

Для тих, хто краще сприймає візуальний контент, зручніше дізнаватися про фінанси з відеоблогів на YouTube. Вони є, наприклад, у PaySpace Magazine і Finance.ua Обидва присвячені підвищенню фінансової грамотності аудиторії і висвітлюють теми, які допомагають розібратися в нових fintech-послугах або подіях у світі грошей.

На каналі PaySpace Magazine немає новин, проте регулярно, 1-2 рази на місяць, сюди додаються навчальні відеоролики, корисні як для ведення особистого бюджету, так і для приватного бізнесу. Теми найрізноманітніші: як оплачувати онлайн комунальні послуги, як користуватися касами самообслуговування в супермаркетах, як приймати платежі зі смартфона, як вкласти гроші в Україні або як купувати на Alibaba тощо.

Канал Finance.ua оновлюється 3-4 рази на місяць. Теми тут не менш цікаві. Наприклад: як вплине курс долара на нерухомість і депозити, прогноз – що буде з курсом долара протягом року, що потрібно знати, оформлюючи кредит онлайн на картку, як обрати банк для ФОП тощо.

Свій YouTube-канал має і Prostobank.ua. Він оновлюється 2-4 рази на місяць. Відео тривають від 2 до 7 хвилин з деталями й практичними порадами. Тут ви дізнаєтеся, як відкрити власний інтернет-магазин, як економити газ та електроенергію, ознайомитеся зі свіжим біткоін-прогнозом, розберетеся в електронних грошах та банківських кредитах-депозитах.

Піднімати свій рівень фінансової грамотності можна також, підписавшись на особисті відеоблоги експертів у цій галузі. Наприклад, бізнес-тренер та автор безлічі книг з бізнесу і фінансів М. Мрочковський на своєму каналі «ІНВЕСТ-СИСТЕМА» ділиться особистим досвідом і знаннями щодо питань успішного інвестування.

Новини у соцмережах

Свої сторінки в соціальних мережах зараз має більшість онлайн-ресурсів, у т.ч. фінансових. І це дуже зручно для тих читачів, які не мають часу моніторити сайти, але які постійно активні у соцмережах.

Регулярно з'являються підбірки найцікавішого у Facebook від Prostobank.ua, PaySpace Magazine, Finance.ua, Minfin; у Twitter – від PaySpace Magazine, Finance.ua, Minfin і від усіх новинних порталів. Одні ресурси дублюють у мережах витримки з усіх публікацій на сайті, інші публікують тільки найважливіші та найцікавіші матеріали.

left_Новости форексЧому для вас важливо знати фінансові новини

Зміни, які відбуваються у світі грошей, стосуються всіх: і тих, хто планує інвестувати кошти, – у нерухомість, у бізнес, відкрити депозит; і тих, хто збирає на велику покупку; і навіть тих, хто просто живе від зарплати до зарплати.

Навіть якщо ви далекі від фінансової сфери, ваше матеріальне становище, доходи залежать від подій в економіці, у банківському секторі, на форексі, фондовому ринку України, світу тощо. Нерухомість може подорожчати – і ваші плани щодо придбання квартири доведеться відстрочити. Якщо долар «просяде», валютні накопичення знеціняться.

Читаючи економічні новини сьогодні, ви розумітимете, що робити завтра. Бути в курсі фінансових подій нескладно, якщо обрати 1-2 онлайн-ресурси й інколи виділяти хвилинку щоб туди зазирнути. А ще краще підписатися на розсилки чи відстежувати події через месенджери або соцмережі в оптимальному форматі та в зручний час.

Бажаємо вам завжди вчасно дізнаватися фінансові новини і використовувати цю інформацію з користю для себе. А якщо все ж таки знадобляться додаткові кошти, ви завжди можете отримати їх у сервісі онлайн-кредитування moneyveo за кілька хвилин.

 

Сума:
100 грн 17000 грн
Термін:
1 день до 30 днів
Повернути до дати :
До сплати :
Проценти, грн:
Всього до повернення :
i

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про всі види споживчих кредитів, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу "Кредитні продукти".

100 грн
до 17 000 ₴
1 день
до 30 днів
Повернути до дати : 0
До сплати : 0
Проценти, грн: 0
Всього до повернення : 0 i

Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про всі види споживчих кредитів, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу "Кредитні продукти".

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

До сплати Меню

Увійти

Особистий кабінет
Увага! Цей веб-ресурс використовує технологію Cookies. Ви можете налаштувати опції свого браузера, якщо не бажаєте отримувати файли Cookies. Детальніше про Cookies в Положенні про конфіденційність