Де отримати онлайн кредит за низькою ставкою

05.04.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

У багатьох країнах світу питання дефіциту грошей вирішують за допомогою кредитів. В Україні люди ще не звикли до такого способу позичання коштів, в основному через складність оформлення та вартості. Але ринок фінансових послуг сьогодні не той, що був 5 років тому. Завдяки появі сегмента онлайн-кредитування люди змогли оперативно вирішувати свої фінансові питання, не зв’язуючи себе надовго кредитними тенетами.

Специфіка оформлення онлайн-кредитів

Якщо вам терміново гроші потрібні, а позичити їх ні в кого, і ви точно не хочете стояти в чергах у банку, тоді у вас є один вихід - взяти кредит онлайн без відсотків в МФО (мікрофінансової організації). На відміну від банків і небанківських установ, тут можливо отримати гроші всього за 10-20 хвилин, не виходячи з дому чи офісу. Більш того, вам не знадобиться готувати документи про платоспроможність, брати друзів поручителями і віддавати цінні речі під заставу.

Як правило, в онлайн-сервісах кредитування простий перелік вимог до позичальників, а саме:

  • наявність банківської карти;
  • доступ до Інтернету;
  • паспорт та ІПН;
  • позитивна кредитна історія;
  • наявність комп'ютера або мобільного телефону.

Щоб оформити кредит в інтернеті, потрібно лише передати свої дані організації, заповнивши спеціальну анкету на її сайті і дочекатися рішення. В кожній онлайн МФО час відправки відповіді буде свій.

Де отримати онлайн кредит за низькою ставкою

Кредити в Moneyveo – під 0,01% в день

Гроші в компанії можна отримати на картку з будь-якого місця, де є інтернет. Сервіс повністю автоматизований, тому всі заявки від клієнтів обробляє не людина, а система. Їй достатньо всього 1-2 хвилини на аналіз даних, після чого рішення відправляється на імейл клієнта. А гроші на картку зараховуються миттєво.

У Манівео новий користувач витратить на оформлення не більше 10 хвилин, при цьому процентна ставка на кредит складе всього 0,01% на день. На подальші позики діються знижки на ставку за програмою лояльності. При першому зверненні можна отримати до 5000 грн, а починаючи з другого кредиту сума позики збільшується до 15 000 грн.

Одна з переваг сервісу – відсутність прихованих комісій за відкриття, обслуговування кредиту, а також погашення в Особистому кабінеті і терміналах-партнерах. Всю суму видно одразу на калькуляторі під час оформлення позики.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 1 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет