Де взяти кредит за 5 хвилин?

Терміново потрібні гроші?14.03.2018

Більшості людей знайомі ситуації, коли гроші потрібні настільки терміново, що за ними буквально ніколи їхати – ані до друзів, ані до банку. Де шукати порятунку, якщо це сталося з вами? Не впадайте у відчай: сервіс Moneyveo надасть вам кредит за 5 хвилин за паспортом та ІПН, без додаткових довідок і документів. Розповімо, що для цього потрібно.

Де взяти кредит за 5 хвилин?

1. Зареєструйтеся та надішліть заявку на кредит

Перший кредит у нашому сервісі зазвичай оформлюється протягом 10 хвилин. Найбільше часу витрачається на заповнення заявки: у ній ми запитуємо про ваші ПІБ, реєстрацію та місце проживання, контакти, доходи та витрати, наявність кредитів в інших організаціях тощо. Ця інформація допомагає нашій системі прийняти рішення про кредит. Документи надавати не потрібно, достатньо записати у відповідні поля заявки дані паспорта та ідентифікаційного номера.

Система сервісу приймає рішення автоматично, без участі наших співробітників, тому все відбувається дуже швидко. Надіславши заявку, ви дізнаєтеся, чи узгоджений вам кредит, через 1-2 хвилини.

2. Підпишіть електронний договір

Отримавши рішення, ви одразу, на тій же сторінці сайту, зможете прочитати та підписати електронний договір. Потім він буде також доступний у вашому Особистому кабінеті в сервісі та на імейлі, зареєстрованому в Moneyveo.

3. Хвилина – і гроші на вашій картці

Щойно договір буде підписаний, сервіс миттєво перерахує гроші на вашу банківську картку, і ви зможете розпоряджатися ними на власний розсуд. Жодних доплат за оформлення, перерахування та обслуговування сервіс не стягує. Сплатити комісію може вимагати банкомат або банк, якщо вам знадобиться зняти гроші через касу.

4. Другий і наступні кредити оформлюйте за 2-3 хвилини

Перший кредит оформлюється 8-10 хвилин через розгорнуту заявку. Проте наступні угоди укладаються за декілька кліків, оскільки вона зменшується до кількох полів. Зазначте суму і строк, на який вам потрібні гроші, заповніть коротку форму – і гроші будуть на вашій картці, навіть якщо ви подавали заявку вночі.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0

Терміново потрібні гроші?