Як уберегти себе від недобросовісного кредитора в інтернеті

15.02.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

Кредит у банку – не найлегший шлях вирішення фінансової проблеми. По ньому можна йти, якщо вам потрібна значна сума і ви готові витратити багато часу і сил. Але як бути, якщо не хочеться гаяти час у чергах відділень і збирати гору документів? Хороший спосіб – взяти гроші онлайн на картку. Для отримання позики через інтернет необхідні лише паспорт, банківська картка і, власне, інтернет.

Як уберегти себе від недобросовісного кредитора в інтернеті

Однак у багатьох людей оформлення кредитів через інтернет викликає побоювання: чи законна діяльність компанії, чи не надурять, чи не скористаються персональними даними шахраї і т. п. Ця недовіра цілком виправдана, адже процес повністю безконтактний – без дзвінків співробітників і особистої присутності. Щоб уникнути неприємностей, вибирайте кредитора в інтернеті за певними критеріями.

Чи можна довіряти онлайн МФО?

Мікрофінансова організація – це різновид небанківських фінансових установ. МФО підпорядковуються законодавству України нарівні з іншими фінансовими установами. Незважаючи на те, що саме поняття онлайн-кредитування ще не прижилося в українському суспільстві, послуга стає все популярнішою.

На думку експертів, отримання грошей онлайн – це всього лише форма кредитування, яка по суті нічим не відрізняється від класичного оформлення в банку. Кредитний договір на папері має точно таку ж юридичну силу, як і електронний.

Як перевірити достовірність і надійність МФО?

Ось декілька показників безпечності фінансової компанії:

  • Наявність у компанії документів і дозволів на діяльність. В Україні діяльність небанківських установ контролюється і регулюється Нацкомфінпослуг. Слід перевірити на сайті регулятора, чи є МФО в Державному реєстрі фінансових установ і чи є у неї всі необхідні документи.
  • Відгуки в інтернеті. Не хвилюйтесь, якщо ви зустрінете потік негативних вражень у Мережі. Якщо люди активно обговорюють компанію, це хороший знак – значить, вона існує, а ви не ризикуєте потрапити на шахраїв. Варто занепокоїтися, якщо негативу багато: можливо, у компанії є проблеми, як-то з обслуговуванням клієнтів, із затримками видач кредитів або з труднощами їх оформлення.
  • Наявність МФО в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (можна подивитися на сайті Міністерства Юстиції України).
Як перевірити справжність і надійність МФО

Як працює компанія «Манівео»?

Манівео – фінансова компанія, яка кредитує в інтернеті і працює в сегмент «гроші до зарплати». МФО дотримується норм українського законодавства, а саме – Цивільного кодексу, Законів України «Про електронну комерцію», «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» тощо. Діяльність компанії ведеться на основі ліцензії, виданої державним регулятором – Нацкомфінпослуг (Національною комісією з регулювання у сфері ринків фінансових послуг).

На сьогодні сервісу довіряють близько 260 000 клієнтів, а за версією Всеукраїнського конкурсу «Українська народна премія» і рейтингу Payspacemagazine Манівео – лідер сегмента онлайн кредитів в Україні.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 2.33 з 5 (Голосів: 6)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет