Як подати онлайн-заявку на перший кредит у Moneyveo

Терміново потрібні гроші?27.02.2018

Якщо терміново потрібно кошти на невідкладні потреби або просто не вистачає до зарплати – звертайтеся до мікрокредитної компанії Moneyveo. У ній можна отримати швидкі кредити на карту в онлайн без візитів до відділень і необхідності збирати купу документів. Розглянемо, як проходить процедура оформлення першої позики і як її пройти легко.

онлайн заявка на кредит в Moneyveo

Що таке кредит онлайн?

Кредит онлайн – послуга швидкого отримання коштів на картку в будь-який час і в будь-якому місці. Це не банківський продукт, не приватна позика в інтернеті, не переказ коштів з картки на картку. За допомогою експрес-кредитів люди закривають свої фінансові труднощі оперативно, день у день, не відкладаючи їх надовго в чорний ящик.

Така можливість у користувачів з'явилася завдяки фінансово-технологічному сервісу Moneyveo. Організація першою в Україні запустила і впровадила автоматизовану систему обробки заявок, чим полегшила життя мільйонам громадян. Оформити позику стало в рази швидше, ніж у банку чи ломбарді.

А процентна ставка на перший кредит у сервісі є постійною пропозицією і приємно радує: всього під 0,01% в день. Тобто вам практично не потрібно платити за користування грошима.

Умови видачі позик у Moneyveo

Компанія лояльна до позичальників, тому висуває до них мінімум вимог. Головні умови отримання кредиту такі:

  • на момент звернення вам повинно виповнитися 18 років;
  • при заповненні форми заявки потрібно надати дані свого паспорта та ІПН (мати при собі документи необов'язково);
  • не мати діючих боргів за кредитами в інших фінустановах;
  • заповнити анкету актуальними і вірними даними – інакше система відмовить у видачі.

Чим більше правди ви зазначите в анкеті, тим вищі ваші шанси на схвалення кредиту в сервісі.

Безпечність угод

Отримати кредити в Moneyveo не тільки легко, але і безпечно. Компанія у своїй роботі підпорядковується державному регулятору Нацкомфінпослуг і строго дотримується законодавства України у сфері кредитування, цивільного кодексу і оподаткування. До того ж, усі дані клієнтів і фінансові операції через сайт захищені міжнародними сертифікатами безпеки Comodo SSL.

заявка на кредит в Moneyveo

Як оформити кредит в сервісі: 4 простих кроки

Взяти кредит на карту в Moneyveo не складає проблем. Слід пройти кілька простих кроків:

  1. Розрахувати на сайті компанії moneyveo.ua суму і строк кредитування (вгорі головної сторінки на калькуляторі).
  2. Заповнити заявку: слід правильно ввести паспортні дані та ІПН, email, номер мобільного, актуальну особисту інформацію.
  3. Прийняти рішення по заявці на імейл і телефон. Якщо воно позитивне – слід ознайомитися з умовами кредитного договору, підписати його, поставивши позначку у відповідному полі.

Якщо ви заповнили анкету вірно, гроші моментально будуть зараховані на картку.

Отримати позику в сервісі Moneyveo так само просто і швидко, як замовити квиток на концерт – всього 10 хвилин вашого часу, і гроші вже на картці!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0

Терміново потрібні гроші?