Як отримати кредит в молодому віці?

28.03.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Студенти – люди, яким часто не вистачає грошей. У цьому немає нічого поганого, просто у них дуже насичене життя, в якому постійно з'являються додаткові витрати. Але через те, що одночасно вчитися і працювати вдається не завжди, студенти часто не мають стабільного доходу. Їм доводиться просити гроші у батьків, а це не завжди зручно.

Банки, зі свого боку, не хочуть видавати кредити студентам, оскільки молоді люди не можуть довести платоспроможність за допомогою довідки про зарплату. Тому в моменти фінансових труднощів краще рішення для молодої людини без офіційного доходу – звернутися до сервісу Moneyveo й отримати кредит онлайн. Тут від студента не вимагатимуть додаткових документів, потрібно лише надіслати заявку через сайт і отримати гроші на картку.

Як отримати кредит в молодому віці?

Отримуйте перший кредит без процентів

Кожен новий клієнт сервісу Moneyveo отримує в ньому кредит під 0,01% на день. Максимальна сума при цьому – 5000 грн, користуватися грошима можна до 30-ти днів. Друга і подальші позики видаються під стандартну процентну ставку, але можуть бути більшими – до 15 000 грн. За необхідності клієнт сервісу може збільшити строк кредитування, підключивши послугу пролонгації.

Беріть гроші на будь-які потреби, але тільки з 18-ти років

Moneyveo висуває до всіх клієнтів однакові вимоги:

  • бути повнолітнім;
  • мати паспорт громадянина України;
  • проживати на території країни.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам, можете сміливо звертатися за грошима до сервісу. Він видає кредити на будь-які потреби: придбання і ремонт техніки, електроніки, ліків, на відпочинок і розваги, на оплату навчання та квартири тощо. На Moneyveo завжди можна покластися: сервіс працює в режимі 24/7 і видає гроші по інтернету прямо на картку.

Оформлюйте кредит за 5 хвилин

Щоб отримати кредит у Moneyveo, потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер та банківську картку. Увесь процес оформлення позики відбувається на сайті:

  • потрібно подати онлайн-заявку й отримати відповідь системи;
  • поставити електронний підпис на договорі – тобто зробити в кінці документа позначку про згоду з його умовами;
  • дочекатися зарахування грошей на картку.

Це найшвидший кредит на картку в Україні: все оформлення триває максимум 10 хвилин.

Поради студентам, які користуються кредитами онлайн

У житті часто трапляються непередбачувані ситуації, в яких терміново потрібні додаткові кошти. Добре мати під рукою сервіс, в якому можна швидко і просто отримати кредит просто по інтернету. Але оформлювати його вигідно тільки тоді, коли виконуються такі умови:

  • брати у кредит не більше тієї суми, яка вам потрібна на поточний момент, щоб не переплачувати за користування зайвими грошима;
  • пам'ятати про фінансову відповідальність за договором – строк сплати, розмір процентів;
  • не допускати прострочень, інакше можна зіпсувати свою кредитну історію;
  • сплачувати кредит достроково, якщо є можливість (штрафів за це сервіс не стягує, зате процентів буде нараховано менше).

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет