Як купити подарунки в кредит?

07.03.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Ви любите подарунки? Кожен сезон приносить нам свої свята і дає приводи радувати одне одного чимось особливим. Не кажучи вже про такі позасезонні важливі події, як ювілей, весілля чи хрестини.

Добре, якщо вам вдається готуватися до свят заздалегідь, але буває і так, що все залишається на останній момент, та ще й грошей на подарунки не вистачає. У такі миті можна швидко отримати гроші в кредит на картку в онлайн-сервісі Moneyveo.

Як купити подарунки в кредит?

Оформлюйте кредит без поїздок до відділення

Moneyveo – сервіс, який позбавив клієнтів необхідності кудись їхати для підписання кредитного договору та отримання грошей. Це зручно ще й тому, що можна взяти кредит незалежно від того, в якому населеному пункті країни ви перебуваєте на момент звернення до сервісу. Він доступний по всій Україні, і скористатися ним можна будь-де, де є інтернет.

Уся процедура відбувається у віддаленому режимі – на сайті. Потрібно просто зареєструватися, заповнити заявку і дочекатися рішення, яке вам надішле автоматична система сервісу. Якщо воно буде позитивним, треба буде прочитати та погодитися на умови електронного договору – і гроші одразу надішлють на вашу картку.

Сервіс не вимагає надавати додаткові документи і довідки. Єдине, що потрібно, – це внести до заявки дані паспорта та ІПН.

Звертайтеся до сервісу цілодобово, у будь-який день тижня

У сервісі Moneyveo впроваджена автоматична система обробки заявок, він працює цілодобово і без вихідних. Навіть якщо ви згадали про майбутнє свято і подарунки в останню мить, не хвилюйтеся – до Манівео можна звернутися в будь-який час.

Перший кредит оформлюється всього 10 хвилин, 8 з яких потрібні для заповнення анкети-заявки. Заявка на повторний кредит значно коротша, і вся процедура оформлення триває лише 2-3 хвилини.

Отримуйте від 50 до 15 000 грн і купуйте будь-які подарунки

У Манівео ви точно зможете отримати достатньо коштів для того, щоб обрати гарні подарунки. У сервісі діють тільки три обмеження за сумою:

  1. мінімальна – 50 грн;
  2. максимальна для першого кредиту – 5000 грн;
  3. максимальна на повторні кредити – 15 000 грн.

Moneyveo знає, що іноді вчасно надана підтримка може багато вирішити. Так, якщо, читаючи цю статтю ви згадали, що досі не купили своїм жінкам подарунки до 8-го Березня, добре знати, що у вас під рукою є надійний і оперативний фінансовий помічник.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет