Як отримати кредит без паспорта?

Терміново потрібні гроші?26.01.2018

Отримати кредит без паспорта в банку неможливо. Зазвичай першим пунктом у вимогах до позичальника фінансові установи прописують пред’явлення ксерокопій сторінок паспорта та інших документів. Іншими словами, без паспорта на руках не варто сподіватися навіть на розгляд кредитної заявки.

Однак як бути, коли у людини з якихось причин відсутній паспорт, при цьому є гостра потреба в коштах? Перевірений і простий спосіб – звернутися за фінансовою підтримкою до МФО (мікрофінансової організації).

Як отримати кредит без паспорту?

Швидкі гроші, лояльні умови

Із чим у людей зазвичай асоціюються онлайн-кредити? Багато з них погано розуміють цю нішу кредитних послуг та приписують її шахраям. Інші плутають онлайн-кредити зі споживчими банківськими позиками. Дехто просто не хоче передавати особисті дані в інтернет, побоюючись «витоку» особистих даних.

Водночас онлайн-кредитування – явище не нове, воно прийшло в нашу країну із Заходу в 2011-му році, а сама ідея надання невеликих сум у борг різним категоріям населення зародилася в Бангладеші ще в 1976 році. Лідером сегменту онлайн-кредитів в Україні є сервіс Moneyveo (за версією рейтингів PSM Awards-2017 і «Українська народна премія»). Кредитування через інтернет компанія запустила в 2013-му році.

Умови МФО – лояльніші, ніж в банках, ломбардах і кредитних спілках, а тому тут реально взяти кредит онлайн як по паспорту, так і без нього. Більше шансів на схвалення кредитної заявки у тих клієнтів, які зазначать тільки достовірні дані в заявці.

Для укладення угоди в Манівео готувати оригінали документів не знадобиться, так як їх нікому не доведеться пред'являти. А дані такого документа потрібно знати, адже їх доведеться вписувати в заявку: номер, серію місце і дату видачі паспорта, ім'я, по батькові, місце і дату народження власника документа, його прописку. Вся ця інформація кредитором обов'язково перевіряється.

Ще однією вимогою до позичальників в Moneyveo є вік – наймолодшому клієнту має бути не менше 18 років.

Як проходить процедура кредитування в МФО?

У Манівео видають суми до 15 000 грн на строк до 30 днів. У компанії не вимагають наявності паспорта на момент звернення позичальника до сервісу. Знадобляться тільки дані цього документа, ІПН, банківської картки і доступ до інтернету. Отож, гроші можна отримати з будь-якого місця країни, де є покриття інтернету, володіючи потрібною інформацією.

Процес оформлення кредиту в Манівео досить простий і складається з чотирьох кроків:

  1. Реєстрація на сайті moneyveo.ua (нових користувачів, постійні цей крок пропускають).
  2. Заповнення анкети, в якій вказуєте паспортні дані, соціальну, особисту інформацію, місця прописки, роботи і т. д.
  3. Очікування рішення по заявці, яке відправляється за декілька хвилин після її відправки на зазначені користувачем email і в SMS.
  4. У позитивному випадку – підписання електронного кредитного договору і отримання грошей на картку.

Відзначимо, в рідкісних випадках, якщо з яких-небудь причин заявка буде відхилена системою, позичальникові доведеться надати скан паспорта – для підтвердження достовірності відправлених даних.

Користування сервісом зручне і прозоре: на оформлення кредиту достатньо 10 хвилин і всього декількох хвилин – при повторних зверненнях. Компанія не стягує додаткових платежів за відкриття кредиту або його обслуговування. Суму до погашення видно відразу, як користувач обирає строк і розмір кредиту на головній сторінці сайту.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3 з 5 Голосів: 2

Терміново потрібні гроші?