Що робити, якщо нічим сплатити кредит-онлайн?

14.02.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

Онлайн-кредити допомагають швидко закривати фінансові питання, не зациклюючись на них. Але доступність і простота їх оформлення не означають, що до сплати таких позик можна ставитися недбало. Що ж робити, якщо взяти кредит через інтернет вам вдалося, а сплачувати його нічим?

Як вирішити проблему з оплатою кредиту – статті Moneyveo

Відстрочити платіж, оформивши пролонгацію

Труднощі з поверненням боргу можуть з’явитися в кожного. Створюючи сервіс онлайн-кредитування, команда Moneyveo це розуміла і з’ясувала, як допомогти клієнтам виходити з таких ситуацій. Вона впровадила послугу пролонгації – продовження строку користування грошима. Щоб її підключити, потрібно сплатити проценти, нараховані за кредитом. Побачити їх суму можна в особистому профілі у сервісі.

Пролонгацію оформлюють до кінця дії кредитного договору, тому що у простроченні ця послуга недоступна. Сплатити проценти можна кількома способами:

  1. з картки через Особистий кабінет у сервісі;
  2. через термінал самообслуговування/відділення банку/сервіс онлайн-платежів/інтернет-банкінг/через чат-бот у Telegram;
  3. зателефонувавши на гарячу лінію Moneyveo з проханням оплатити проценти з вашої картки, прив'язаної до профілю в сервісі.

Усі способи оплати кредиту разом з інструкціями вказані на сайті сервісу в розділі «Як сплатити кредит». Важливо пам'ятати, що акційні знижки на процентну ставку під час пролонгації не діють.

Подовжувати одну і ту ж позику можна неодноразово на строк від 1 до 30 днів. На кредитної історії це не позначиться, а у вас буде час накопичити потрібну суму.

Оформити новий кредит, щоб закрити старий

Як вирішити проблему зі сплатою кредиту – статті Moneyveo

Якщо ви отримали кредит-онлайн у сервісі, в якому немає послуги пролонгації, у вас є три варіанти виходу із ситуації:

  1. отримати кредит в іншому сервісі;
  2. позичити гроші під заставу цінних речей;
  3. перекредитуватися у банку.

Зараз є ряд українських онлайн-сервісів, які пропонують перший кредит під 0,01% на день. Тому отримавши в одному з них новий кредит для сплати старого, ви переплатите небагато. Але пам'ятайте: гроші все одно доведеться повертати. Якщо ви допускаєте, що у вас знову можуть з'явитися з цим труднощі, одразу обирайте сервіс, де є послуга пролонгації.

Ще один спосіб позбутися проблем з оплатою – піти до ломбарду. Зазвичай позики тут дорожчі, ніж в онлайн-сервісах, але це краще, ніж потрапити в прострочення. Якщо ж займатися новим кредитом не хочеться, можна просто продати ломбарду цінну річ, сплатити позику і забути про борг.

Якщо ви маєте гарну кредитну історію, можете звернутися до банку для перекредитування. Ця послуга дозволяє зібрати всі свої відкриті позики в одній установі під спільні проценти, збільшити строк кредитування та розбити суму на більшу кількість платежів.

Позичити гроші у родичів

Якщо ані новий кредит, ані ломбард не підходить, залишається звернутися по підтримку до родичів або друзів. Звісно, позичати гроші у близьких людей – не найліпша ідея, та спробувати варто. А щоб покращити ситуацію, можна написати розписку в двох примірниках, вказавши у ній суму, дату отримання та дату повернення грошей. Розписку потрібно скріпити підписами обох сторін. Оформлена в такому вигляді, вона є достатнім доказом фінансових взаємин між людьми і не вимагає завірення у нотаріуса.

Щоб уникнути труднощів зі сплатою кредиту, плануйте його заздалегідь. Не беріть більше грошей, ніж зможете повернути, і пам'ятайте про проценти. З онлайн-кредитами від Манівео розраховувати простіше з трьох причин:

  1. сервіс не стягує додаткових комісій, і користувач наперед знає точну суму з процентами на дату оплати;
  2. строки кредитування у сервісі короткі – до 30 днів, платіж один – тому заплутатися важко;
  3. у межах строку кредитного договору можна вносити оплату частинами – щоб зменшити кінцеву суму процентів.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 2 з 5 (Голосів: 40)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет