Найпростіша заявка на онлайн-кредит

02.04.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

В онлайн-кредитуванні конфіденційність дуже важлива. Компанія Moneyveo регулярно перевіряє і вдосконалює захист свого сервісу та щорічно підтверджує сертифікати безпеки сайту PCI DSS і Comodo SSL. Проте користувачі, зі свого боку, також повинні дбати про збереження особистих даних. Тому Moneyveo не рекомендує клієнтам просити інших людей допомагати їм оформлювати кредит онлайн.

Заявку не можна показувати іншим людям

У Moneyveo ви можете отримати швидкий кредит онлайн на картку всього за кілька хвилин. Для цього потрібно заповнити заявку на сайті. Вона запитує особисту інформацію, щоб система сервісу могла ідентифікувати особу позичальника, проаналізувати ці дані і прийняти рішення про кредит.

З одного боку, багато даних і так відомі людям із близького оточення позичальника. Наприклад, про його сімейний стан, місце проживання, професію, посаду на роботі тощо. Але в заявці є поля, які запитують конфіденційну інформацію: про доходи та витрати, паспортні дані, дані банківської картки, відповіді на секретні питання та ін. Як мінімум ці графи потрібно заповнювати самостійно.

Відповідальність за збереження особистих даних несе їх власник. Тому компанія Moneyveo і банківські установи завжди попереджають про те, що не можна залишати без нагляду банківські картки, паспорт, договори та інші цінні документи.

Найпростіша заявка на онлайн-кредит

У вас не виникне труднощів з оформленням онлайн-кредиту

Оформити кредит у сервісі Moneyveo настільки просто, що в цьому розбереться навіть недосвідчений користувач інтернет-послуг. Потрібно лише подати заявку через сайт. Поетапно це виглядає так:

  • На першій сторінці сайту є калькулятор. За допомогою курсорів оберіть на ньому суму і строк, на який вам потрібні гроші. Потім натисніть «Отримати кредит».
  • Сервіс переведе вас на сторінку анкети-заявки, яку ви заповните без проблем. Біля полів, що потребують додаткових роз'яснень, є підказки. Натисніть «Надіслати».
  • Протягом хвилини перед вами з'явиться повідомлення про те, чи схвалено вам кредит. Якщо так, то поруч із повідомленням ви також побачите електронний договір. Уважно прочитайте документ і поставте у кінці позначку про згоду з його умовами.
  • Система одразу перерахує гроші на картку, яку ви зареєстрували у сервісі, коли заповнювали заявку.

Якщо під час оформлення кредиту у вас з'являться питання, не варто просити поради у родичів і знайомих. Краще передзвоніть на гарячу лінію Moneyveo за номером 0800219393 (дзвінки безкоштовні) і поставте запитання оператору. Таким чином ви отримаєте всі відповіді і збережете конфіденційність особистої інформації.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.25 з 5 (Голосів: 4)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет