Керівник юрдепартаменту moneyveo – у топ-5 кращих юристів!

Андрій Котик - кращий юрист!
01.11.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

left_Андрій КотикКерівник юридичного департаменту moneyveo Андрій Котик визнаний одним з кращих юристів у країні. Його ім'я – у топ-5 юрисконсультантів у сфері банківського та фінансового права.  

Голосування провело видання «Юридична практика». Було складено рейтинг «50 провідних юридичних департаментів України», в якому команда moneyveo посіла 33-тє місце. Крім нашої компанії, в рейтингу брали участь «Укрпошта», «Ощадбанк», «Київстар», FOZZY GROUP і багато інших. Учасники отримали нагороди в 26 номінаціях у сфері нерухомості, логістики, енергетики, хімічної промисловості тощо.  

Андрій Котик прокоментував високий результат: «Ми провели аудит основних внутрішніх процесів компанії, в тому числі у частині захисту персональних даних і фінансового моніторингу. Втричі зменшили строки підготовки документів і визначили клієнтоорієнтованість як ключове правило роботи нашого департаменту. Ще один наш принциповий підхід у роботі  – завжди надаємо замовнику кілька варіантів рішення та реалізації проєкту чи ідеї».  

Андрій підкреслює: його ім'я в списку фіналістів свідчить не тільки про особисті досягнення, а й демонструє відмінну роботу всього юридичного підрозділу moneyveo.  

«Надалі ми будемо дотримуватися тих самих правил і підходів у роботі, але візьмемо ще вищу планку щодо якості нашого продукту. Нас радує загальне визнання, але зовнішні атрибути не є самоціллю для роботи», – каже Андрій.  

Ми бажаємо нашому юридичному департаменту ентузіазму, оптимізму та успіхів у їхній роботі. Команда moneyveo пишається своїми співробітниками!

 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3 з 5 (Голосів: 6)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет