moneyveo передала національній збірній з кіберфутболу 100 000 грн

Футбол moneyveo
20.12.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

Компанія moneyveo подарувала фіналістам відбіркового турніру з кіберфутболу 100 000 грн. Влітку переможці представлять Україну на чемпіонаті Європи KONAMI's eFootball PES2020 в Лондоні. Бажаємо успіху!

Перші змагання з кіберфутболу завершилися. У результаті було визначено чотирьох переможців, які сформували першу в історії українську національну збірну з цього виду спорту. Компанія moneyveo – фінансовий спонсор змагань – подарувала фіналістам 100 000 грн. Основні гравці – Сергій Sergobibika Марченко та Віталій budb Prosche Литвинов отримали по 30 000 грн, запасні – Ігор ighor8 Любчак та Максим Makson Андрасюк – по 16 000 грн. Ще по 2 000 грн дісталося учасникам, які не потрапили до складу збірної.

«Кіберфутбол – це відносно новий вид спорту, який ми плануємо завжди підтримувати. Він дарує яскраві емоції гравцям і вболівальникам. Це новий етап у розвитку суспільства. Кіберфутбол об'єднує активну молодь України і розвиває командний дух» — вважає віцепрезидент Української асоціації футболу Олег Протасов.


Зі свого боку, компанія moneyveo – активний учасник ринку фінансових цифрових технологій – готова підтримувати розвиток кіберфутболу в Україні.

«Тема digital-сервісів нам близька за духом та ідеологією. Раді бути причетними до успіху нашої першої національної збірної з кіберфутболу і підтримувати спортсменів, які створюють історію тут і зараз. Сподіваємося, наша фінансова нагорода мотивує хлопців на подальші звершення» — зазначив заступник комерційного директора moneyveo Тарас Кучерявий.


Команда moneyveo бажає українській збірній показати високий результат на чемпіонаті Європи з кіберфутболу та отримати неповторні враження від гри на професійному рівні. Хлопці, покажіть усім, на що ви здатні! Ми за вас вболіватимемо!

Читайте також про Перший турнір Counter-Strike by moneyveo із призовим фондом 30 000 грн!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет