Максим Параска: «Ми робимо життя клієнтів простішим»

08.07.2020
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Максимальна підтримка і турбота про комфорт і потреби клієнтів – головні пріоритети Moneyveo.

Станом на кінець червня  2020 року кількість постійних клієнтів Moneyveo  зросла  до 920 тис. За даними аналітиків компанії, у період карантину попит на послуги  сервісу підвищився приблизно у 1,5 рази.

Задоволені клієнти«Для нас головне – щоб клієнти почувалися комфортно. Коли почався карантин, ми не чекали, поки набере чинності закон про тимчасове скасування пені за простроченими кредитами. Компанія Moneyveo  пішла на випередження і заздалегідь звільнила позичальників від сплати неустойки. На відміну від банків, які зараз максимально скоротили кредитування, ми продовжуємо видавати кошти клієнтам. Але щоб вони почувалися максимально захищеними і не потрапляли у прострочення, ми стали ретельніше перевіряти їхні платіжні можливості перед тим, як погоджувати заявки. Наше завдання – допомагати, а не ускладнювати», – підкреслює комерційний директор Moneyveo Максим Параска.

Moneyveo піклується про своїх клієнтів, тож ми постійно працюємо над  створенням  нових та розвитком тих продуктів, що вже існують. Ми ставимо перед собою завдання надавати споживачам максимально зручні  та корисні у сучасних реаліях  послуги, щоб у повному обсязі задовольняти потреби клієнтів у додаткових коштах.

У першій половині 2020 року: 

  • ми запустили кредитування готівкою через відділення «Нова Пошта»;
  • додали новий спосіб отримання кредитів на картку – через термінали EasyPay;
  • розширили перелік способів повернення  коштів:  за допомогою  чат-бота  Moneyveo  у  Telegram, через відділення «Нова Пошта» і навіть  мобільними грошима  з рахунку «Київстар» та lifecell.
Клієнт Moneyveo

Ми  постійно піклуємося про безпеку даних користувачів. У  2019 році Moneyveo стала єдиною в Україні мікрофінансовою компанією, яка отримала сертифікат безпеки PCI DSS Level  1. Це підтвердило, що дані банківських карток, які  використовуються в сервісі moneyveo.ua, захищені на найвищому рівні. А в 2020-му Moneyveo підвищила безпеку до рівня  Service  Provider.

Найближчим часом плануємо порадувати наших клієнтів абсолютно новими продуктами  та послугами. Щоб утримувати лідерські позиції, ми весь час удосконалюємося і розвиваємося.  Незмінним лишається головне:  Moneyveo  працює 24/7, максимально швидко обробляє заявки і  миттєво  переказує гроші на картку клієнта.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.2 з 5 (Голосів: 5)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет