У сервісі Moneyveo вже 500 000 користувачів!

27.01.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
500 000 користувачів!

500 000 користувачів! Так, нам це вдалося: у неділю – 27 січня 2019 року – сервіс Moneyveo досягнув позначки у півмільйона користувачів! Така довіра з боку клієнтів є найвищою та найціннішою оцінкою роботи нашої команди.

Ми радіємо, що все більше людей обирають Moneyveo своїм партнером у вирішенні фінансових питань, і дуже стараємося завжди і беззаперечно виправдовувати сподівання кожного користувача нашого сервісу онлайн-кредитування.

Протягом останнього півріччя у Moneyveo було запроваджено багато гарних змін. Так, наша служба підтримки перейшла на режим роботи 24/7, щоб клієнти могли отримувати консультації щодо обслуговування у будь-який час. У нас з’явився цілодобовий онлайн-месенжер, який миттєво дає відповіді на найчастіші питання користувачів. Ми запустили на сайті систему push-повідомлень про важливі події та акції сервісу, створили власний додаток для пристроїв на iOS та оновили – для Android. Багато було зроблено і для підвищення рівня безпеки сервісу, про що ми неодноразово розповідали у наших новинах на сайті.

А результати нашої роботи – ось вони: нещодавно ми відзначили 2 млн виданих кредитів, а сьогодні у нашому сервісі з’явився 500-тисячний користувач. Ми радіємо, що іще більше людей тепер користуються сервісом Moneyveo і, завдяки його підтримці, вирішують свої фінансові питання швидко і просто. Шановні клієнти, дякуємо, що ви з нами.

Але для нас гарні результати і досягнення – це не привід зупинятися. Команда Moneyveo йде далі – шляхом розвитку і вдосконалення. Адже попереду ще багато цікавого 🙂

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.56 з 5 (Голосів: 9)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет