Манівео виділяє 3 млн грн для закупівлі медобладнання для боротьби з коронавірусом

avl
16.03.2020
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Moneyveo закуповує для українських лікарень апарати для штучної вентиляції легенів. На медичне обладнання фінтех-компанія виділяє 3 мільйони гривень. Таке рішення керівництво компанії прийняло у зв'язку зі стрімким поширенням коронавірусу COVID-19 і оголошеним в Україні карантином.

«У такий непростий час бізнес повинен бути драйвером соціальної відповідальності і підтримувати свою державу, своїх громадян. Сьогодні для нас як ніколи актуальні наші корпоративні цінності – Time.Trust.Technology. Важливо не втратити дорогоцінний час, допомагати один одному і подбати, щоб в наших лікарнях було все необхідне обладнання для боротьби з можливими ускладненнями коронавірусу. Ми прийняли рішення закупити для медустанов апарати для штучної вентиляції легенів. Закликаємо український бізнес не залишатися байдужим і протягнути руку допомоги своїм громадянам і державі», – зазначила СЕО Moneyveo Альона Андронікова.

Компанія Манівео активно вивчає інформацію щодо потреб українських лікарень для подолання коронавірусу і щодо того, які українські медустанови в більшій мірі потребують закупівлі обладнання. З відповідними запитами компанія сьогодні звернулася до профільних державних органів (Міністерство охорони здоров'я і КМДА).

Якщо вам відомо, в які українські лікарні потрібно закупити апарати для штучної вентиляції легенів, звертайтеся до нас: pr@moneyveo.ua або 095 2785281.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет