Moneyveo – єдина компанія, відзначена нагородою Effie у категорії «Банківські, фінансові та страхові послуги»

Moneyveo отримала нагороду Effie!
18.12.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Друзі, ділимося з вами радістю 😊 Рекламна кампанія Moneyveo за участю шоумена Дяді Жори та дівчат-єноток посіла 3-тє місце у конкурсі Effie Awards Ukraine 2018! 

Отримати Effie Awards – дуже почесно. Це найбільша в Україні нагорода в галузі маркетингових комунікацій. На розгляд суддів була подана кампанія, підготовлена Moneyveo спільно з рекламною агенцією Havas Ukraine.  

«Ми зробили серію гумористичних роликів з Дядею Жорою, і в пісенному жанрі репу показали релевантні ситуації для мікрокредитування. Популярність кампанії дала результати, що перевищили планові: за 1,5 місяця майже вдвічі збільшилося знання нашої реклами та значно зросли фінансові показники», – підкреслює директор з маркетингу Moneyveo.  

Роботу оцінювали провідні маркетинг-спеціалісти, які працюють у компаніях-рекламодавцях, топ-менеджери комунікаційних агенцій, медіа-експерти, дослідники, консультанти. У результаті були сформовані рейтинги, у яких проект Moneyveo посів 3-тє місце у категорії «Банківські, фінансові та страхові послуги».  

Урочиста церемонія нагородження відбулася 12 грудня у конгрес-центрі Mercure Congress Centre. Ми дуже радіємо отриманій Effie та обіцяємо наступного року порадувати усіх новими цікавими проектами. 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 3)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет