Компанія Moneyveo стала вибором року українців

13.12.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

left Алена Андроникова, директор MoneyveoУкраїнці визначили лідерів серед популярних національних брендів. Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» оголосив переможців 2018-го. Наша компанія другий рік поспіль стала переможцем у номінації «Кредит онлайн року».

Задавати стандарти індустрії фінтех, заохочувати, бути лояльними та готовими допомогти фінансово нашим клієнтам — ось задачі команди Moneyveo. 

«Вибір року» — це важлива нагорода, що яскраво демонструє статус компанії. Це наше досягнення та гордість! Високу позицію підтверджують і цифри. На кінець 2018 року Moneyveo обслуговує уже понад 460 тисяч клієнтів.  

«Бути лідером — це непросто. Задавати тренди, балансувати між фінансами та технологіями. Справжній фінтех — це створення умов для цифровізації української економіки. Вибір Moneyveo кращим в онлайн-кредитуванні  2018 року — це висока планка. Будемо її тримати на рівні», — сказала СЕО компанії Moneyveo Альона Андронікова. 

Медаль «Вибір року» — атрибут успішного бренду Moneyveo, який безпомилково впізнають мільйони українців. Це показник довіри споживачів та переконливий доказ професіоналізму всіх, хто вкладає сили та хист у розвиток бізнесу в Україні. 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.67 з 5 (Голосів: 9)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет