Третій рік поспіль компанія Moneyveo отримує титул «Бренд року»

10.04.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

left_Нагорода Бренд року 2019

9 квітня у Будинку прийомів Президента відбулася урочиста церемонія вручення нагороди «Бренд року 2019». Її отримують тільки найдостойніші торгові марки, і  Moneyveo було визнано однією з них.

 

Відзнака «Бренд року» – це знак якості, сукупність позитивних характеристик і асоціацій, які з'являються у свідомості, коли згадують ім'я компанії. А справжня цінність визначається вибором серед споживачів.

Moneyveo вже третій рік поспіль отримує першість у категорії «Бізнес-фінанси IT» у номінації «Народне визнання». Це свідчить про те, що компанія створює справді корисний і потрібний людям продукт.

Команда Moneyveo багато працює над тим, щоб її сервіс онлайн-кредитування відповідав усім очікуванням користувачів:

  • вдосконалює систему поточних послуг;
  • створює нові вигідні пропозиції та інструменти обслуговування;
  • суворо стежить за безпекою даних клієнтів, які вони залишають у сервісі.

Робота компанії Moneyveo оцінена на найвищому рівні. Адже «Бренд року» – особлива нагорода: вона доводить, що команда сервісу рухається у правильному напрямку.

«Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому, – говорить COO Moneyveo Сергій Сінченко. – У нас великі плани щодо розвитку поточного продукту та щодо створення нових. І ми зробимо все, щоб і надалі виправдовувати довіру наших споживачів та експертів конкурсу «Бренд року».  

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет