Срібна нагорода Effie і визнання команди маркетингу moneyveo кращою в Україні

24.12.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
left_nagoroda Effie

Це просто неймовірно! За підсумками конкурсу Effie Awards Ukraine 2019, рекламна кампанія moneyveo з Тарасом і Савою отримала «срібло» в категорії «Банківські, фінансові та страхові послуги», а команда маркетингу визнана кращою в Україні! Дякуємо за визнання.

Третє місце в минулому році, друге – в цьому ... Що ж буде далі? Отримати нагороду в Effie Awards Ukraine 2019 – дуже почесно. Це найпрестижніший у світі конкурс в області маркетингових комунікацій.

Головний критерій, який оцінюється в Effie, крім креативу та інших параметрів, – це ефективність. Рекламна кампанія moneyveo в 2019 році виконала це завдання на 150%. Знання бренду зросло на 38%, продажі – на 25%. І головне – вона сподобалася і запам'яталася аудиторії: в мережі на неї з'явилося безліч мемів, весь рік її цитували в соцмережах, а люди почали реально називати один одного «Нормасом» і «Красавою».

right_nagoroda Effie
«Кампанія "Тарас і Сава” виявилася настільки ефективною, тому що вона чітко потрапила в інсайт споживача: "Ніхто не знає, що у мене бувають фінансові труднощі. Що б не трапилося, для всіх я завжди – Красава!», – відзначають в агентстві Havas Ukraine, спільно з яким moneyveo створювала проєкт.

Роботи оцінювалися в три етапи. Журі традиційно складали провідні маркетинг-фахівці, дослідники, консультанти та медіаексперти. Крім рекламних креативів, в конкурсі визначалися також кращі маркетинг-команди року. moneyveo дісталася першість в цій категорії, чим ми дуже пишаємося.

left_nagoroda Effie
«Завдяки злагодженій роботі з Havas Ukraine ми отримали чудовий результат – срібло на премії Effie Awards Ukraine 2019, – розповідає комерційний директор moneyveo Максим Параска. – Ми цим пишаємося. А також ми пишаємося тим, що завоювали нагороду «Best marketing teams 2019». Секрет лідерства: кожен учасник процесу займається улюбленою справою».

Команда moneyveo рада, що пригоди веселих друзів Тараса і Сави так припали до душі аудиторії. Звичайно, це сталося не тільки через гумор, а й тому, що в них описані історії, які трапляються з багатьма людьми.

Попереду – 2020 рік, час для нових історій від moneyveo. І вони будуть не менш цікавими. Слідкуйте: скоро на екранах!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет