Moneyveo збільшила максимальну суму першого кредиту до 10 000 грн

Суму першого кредиту збільшено до 10 000 грн!
18.04.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Максимальна сума першого кредиту в Moneyveo збільшилася вдвічі. Відтепер нові користувачі можуть отримувати в сервісі до 10 000 грн під 0,01% на день.

П'ять місяців тому фінансова компанія Moneyveo повідомила про збільшення максимальної суми першого кредиту в її онлайн-сервісі до 5000 грн. Проте зараз, за численними проханнями клієнтів, ця сума подвоїлася. Починаючи з 18 квітня 2019 року, кожен, хто вирішить стати користувачем сервісу moneyveo.ua, матиме значно ширші можливості для миттєвого вирішення своїх фінансових питань.

Умови кредитування залишилися без змін:

  • 0,01% на день на строк до 30 днів;
  • цілодобово, по всій Україні;
  • оформлення онлайн, без дзвінків та поїздок;
  • без довідки про доходи, достатньо мати паспорт та ІПН;
  • без застави та поручителів;
  • швидко: 8 хв. на заповнення заявки і 2 хв. – очікування рішення.

Moneyveo прислухається до прохань клієнтів і вчасно реагує на зміни їхніх потреб. Компанія постійно удосконалює свій сервіс, створює нові продукти та послуги, щоб користувачі отримували саме те, на що розраховують, звертаючись за фінансовою підтримкою.

«У нашому сервісі ми спираємося на клієнтоорієнтованість. Запити щодо збільшення суми першого кредиту надходять від споживачів наших послуг не вперше. Минулого року ми вже збільшували її з 3500 грн до 5000 грн. Тоді ж запустили для певної частини клієнтів кредит «Комфорт», який дозволяє отримати до 30 000 грн на строк до 5 місяців. Ми бачимо доволі хороший попит на цей кредит. І, керуючись попереднім позитивним досвідом, знову йдемо назустріч клієнтам. Збільшення суми кредиту до 10 000 грн дозволить людям вирішувати їхні фінансові питання «тут і зараз», – зазначила СЕО Moneyveo Альона Андронікова.

На сьогодні сервісом користується вже більше 560 000 клієнтів, які отримали у ньому понад 2,5 млн кредитів. Такі результати надихають команду Moneyveo на нові ідеї та продуктивну роботу. 

 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет