Moneyveo

brogress-bar

Що буде, якщо ви не виплатите кредит?

Радимо вам уважно вивчити і дотримуватися умов договору, з яким ви погоджуєтеся, оформлюючи кредит. Порушення його вимог може призвести до негативних фінансових наслідків і погіршити вашу кредитну історію. Інформація про прострочену заборгованість або невиплату позики, яку компанія передає в Бюро кредитних історій, може в подальшому обмежити для вас доступ до кредитування в усіх фінансових установах.

Коли починається прострочення і як вона позначається на кредиті?

Після настання вказаної в договорі дати оплати позики ми надаємо вам для внесення коштів ще 3 (три) додаткові дні, в які не нараховуються проценти. Ці дні даються на випадок оплати кредиту за допомогою банківського переказу, адже строк зарахування коштів на рахунки в деяких банках складає до 3-х робочих днів. Проте ці дні вже вважаються простроченням і відбиваються у вашій кредитній історії.

На 4-й (четвертий) календарний день після завершення дії договору вартість користування коштами за весь період користування грошима автоматично перераховується за стандартними умовами, тобто без урахування акцій та знижок. Також будуть нараховані 12% від основної суми кредиту, тобто по 3% за кожний з трьох додаткових днів і 3% – за 4-й день.

Що таке 3% на день? Це проценти за користування коштами у розмірі 1,7% від суми кредиту та пеня у розмірі 1,3% від суми кредиту.

3% на день нараховуються до повної сплати заборгованості, але не більше 80 (вісімдесяти) календарних днів.

Стягнення заборгованості

Згідно з українським законодавством, у будь-який момент після настання прострочення компанія має право почати процес стягнення заборгованості. Право стягнення вона також може передати третім особам.

Як уникнути прострочення?

Негативних наслідків можна уникнути, оформивши послугу пролонгації (продовження терміну кредитування). Для цього треба до настання дати оплати кредиту сплатити проценти, нараховані за користування коштами на поточний момент.

Повернутися до списку
Особистий кабінет