Moneyveo

brogress-bar

Сплата кредиту. Оплата банківським переказом

Кожен клієнт moneyveo може сплатити кредит у відділенні будь-якого українського банку. Для вашої зручності ми рекомендуємо звертатися до відділень ПриватБанку.

У ПриватБанку процедура сплати значно спрощена, а гроші надходять на рахунок moneyveo протягом 15 хвилин. Вам потрібно тільки зазначити наш код ЄДРПОУ 38569246 та номер телефону, вказаний вами під час заповнення заявки на сайті.


У разі сплати кредиту у відділенні будь-якого іншого банку, у призначенні платежу необхідно зазначити свої ПІБ та ІПН, інакше ми не зможемо ідентифікувати платіж, і кредит не буде сплачено. Також потрібно зазначити повні реквізити нашої компанії:


ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Код ЄДРПОУ 38569246

Р/р № 26503052700968 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 300711


Важливо! Платежі, направлені без ПІБ та ІПН, або з помилковими реквізитами, перебувають у розпорядженні банку, в якому ви здійснювали платіж. Наша компанія не може прийняти кошти до сплати Вашого кредиту до уточнення коректних реквізитів і продовжує нараховувати проценти. Зокрема, кошти, сплачені через відділення банку, перераховуються протягом 3-х банківських днів (окрім ПриватБанку), а нарахування процентів у ці дні не припиняється, оскільки заборгованість вважається сплаченою тільки за фактом надходження коштів від банку, який приймав платіж. Тому ми наполегливо рекомендуємо зберігати квитанції, отримані під час здійснення оплати в банку. В разі затримки надходження коштів на рахунок moneyveo, варто одразу ж звертатися до нашої служби підтримки. У вас буде можливість надіслати скан-копію квитанції з проханням зафіксувати факт сплати заборгованості за кредитом або уточнити реквізити, які були некоректно зазначені в момент сплати.

Повернутися до списку
Особистий кабінет