Що буде, якщо внести оплату після закінчення грейс-періоду?

Увага! Під час карантину Moneyveo скасовує нарахування пені та штрафів за прострочення, яке виникло у вказаний період. Після дати закінчення строку надання кредиту продовжують нараховуватися проценти в розмірі, передбаченому договором – 1,7% на день. 


Для вашої зручності протягом грейс-періоду у вашому Особистому кабінеті не відображаються нараховані проценти за користування кредитом. У разі надходження платежу протягом грейс-періоду ми будемо вважати, що він надійшов вчасно, а нараховані проценти будуть анульовані. Але у випадку, якщо платіж не надійшов протягом грейс-періоду, то на 4-й день в Особистому кабінеті відобразяться всі нараховані проценти без застосування знижок до базової процентної ставки, у тому числі нараховані проценти за грейс-період, що складе 6,8% від суми кредиту – тобто по 1,7% за кожен день.


Важливо! Вносити оплату за кредитним договором треба якомога раніше, не залишаючи це на останню мить. Якщо вона не надійде протягом грейс-періоду, система Moneyveo автоматично відобразить нараховані проценти за всі дні після закінчення строку надання кредиту.


Враховуйте всі можливі технічні перешкоди надходження коштів у рахунок оплати:


  • особливості роботи банку, через який сплачуєте кредит (наприклад, деякі банки переводять кошти не одразу, а протягом декількох днів);
  • технічні збої та труднощі, з якими можете зіткнутися при сплаті через термінали тощо.
Повернутися до списку
Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет