Чи можна подовжити строк користування кредитними коштами?

Якщо ви бачите, що не зможете сплатити кредит вчасно, пропонуємо вам скористатися послугою пролонгації (збільшення строку користування кредитними коштами). Максимальний період – до 30 днів, починаючи з моменту оформлення пролонгації.

Є 3 способи оформити пролонгацію:


  1. Через Інтернет: зайдіть до Особистого кабінету, вкажіть бажаний період пролонгації та сплатіть проценти за користування кредитом, нараховані на поточний момент. Суму процентів ви побачите, коли визначите строк прологації.

  2. Через термінали самообслуговування:  24nonStop, EasyPay, City24, iBox, ПриватБанк, 2click, E-PAY, ФК «Система» та «Квітка». Якщо ви сплатите через термінал точну суму процентів за користування кредитом, нарахованих на поточний момент, пролонгацію буде оформлено автоматично.

  3. У телефонному режимі: звернувшись до служби підтримки Moneyveo. Проте для пролонгування кредиту протягом трьох додаткових днів після настання дати оплати, вказаної у кредитному договорі, доступні лише 2 попередні способи – через Особистий кабінет та термінали самообслуговування.

Під час пролонгації діють стандартні умови кредитування в сервісі – тобто за ставкою 1,7% на день. На відміну від потрапляння у прострочення, у пролонгації вам не нараховується пеня. Проте навіть один день прострочення може негативно позначитися на кредитній історії. Тому, якщо ви не можете сплатити кредит вчасно, краще оформити пролонгацію до настання дати оплати, зазначеної у Вашому договорі.

Увага! Послугу пролонгації не можна оформити за допомогою банківського переказу.

Повернутися до списку
Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет