Чи можна подовжити строк користування кредитними коштами?

Чи можна подовжити строк користування кредитними коштами?

Якщо Ви бачите, що не зможете погасити кредит вчасно, пропонуємо Вам скористатися послугою пролонгації (збільшення строку користування кредитними коштами). Максимальний період – до 30 днів, починаючи з моменту оформлення пролонгації.

Є 3 способи оформити пролонгацію:

  1. Через Інтернет: зайти в Особистий Кабінет, вказати бажаний період пролонгації та сплатити проценти за користування кредитом, нараховані на поточний момент. Суму процентів Ви побачите, коли визначите строк прологування.
  2. Через термінали самообслуговування: EasyPay, IBox, 24nonStop, Tyme чи City 24: якщо Ви сплатите через термінал точну суму процентів за користування кредитом, нарахованих на поточний момент, пролонгація буде оформлена автоматично.
  3. У телефонному режимі: звернувшись до служби підтримки Moneyveo. Проте для пролонгування кредиту протягом трьох додаткових днів після настання дати погашення, вказаної у кредитному договорі, доступні лише 2 попередні способи – через Особистий Кабінет та термінали самообслуговування.

При пролонгації діють стандартні умови кредитування в сервісі – тобто за ставкою 1,7% на день. На відміну від потрапляння у прострочення, у пролонгації Вам не нараховується підвищений процент. Проте навіть один день прострочення може негативно позначитися на кредитній історії. Тому якщо Ви не можете погасити кредит вчасно, краще оформлюйте пролонгацію до настання дати погашення, вказаної у Вашому договорі.

Увага! Послугу пролонгації не можна оформити за допомогою банківського переказу.

Повернутися до списку