Що таке верифікація картки та для чого вона потрібна?

Що таке верифікація картки та для чого вона потрібна?

В різних сферах діяльності людини під верифікацією можуть матися на увазі різні поняття. Наприклад: Верифікація — перевірка, спосіб підтвердження, перевірка за допомогою доказів, яких-небудь теоретичних положень, алгоритмів, програм і процедур шляхом їх зіставлення з досвідченими (еталонними або емпіричними даними), алгоритмами і програмами.

Верифікація банківської карти – захід безпеки, необхідний для того, щоб виключити можливість використання шахраями Ваших персональних даних. 

Для цього нашою автоматичною системою буде заблоковано випадкову суму до 1 гривні (наприклад, 0,45). Вам потрібно зазначити цю суму з точністю до копійки. Ви можете дізнатися про неї, скориставшись інтернет-банкінгом, з смс (якщо дана послуга активована у Вашому банку) або звернутися до служби підтримки Вашого банку.

Перевірка картки не забере багато часу, проте дасть можливість точно визначити власника.

Списання даних коштів з Вашого карткового рахунку не передбачене – пізніше сума буде автоматично розблокована. 

Додатковим етапом авторизації користувачів є підключення технології 3-D Secure. Даний протокол використовується з метою захисту Вашої картки від несанкціонованих операцій.

Протокол 3-D Secure – це:


  • Збереження даних і коштів – Ваша картка захищена персональним паролем, відомим тільки Вам і дійсним лише для однієї операції в поточний період часу;

  • Простота – 3-D Secure активується автоматично під час здійснення транзакції;

Після заповнення всіх даних з’являється сторінка банку, картку якого Ви використовуєте для отримання або погашення позики. На даній сторінці необхідно ввести одноразовий персональний код, який Ви можете отримати декількома способами: в смс, в банкоматі Вашого банку або іншим способом, залежно від технологій, які використовуються в банківській установі.

Увага! При встановлених параметрах Захист/Безпека в Яндекс-браузері сторінка верифікації карти може відображатися некоректно. Щоб отримати правильне відображення, вимкніть параметри безпеки або спробуйте зайти на сайт з іншого браузера.

Повернутися до списку