Що таке верифікація картки та для чого вона потрібна?

Що таке верифікація картки та для чого вона потрібна?

Верифікація банківської карти необхідна для того, щоб виключити можливість використання шахраями Ваших особистих даних. 

Для цього нашою автоматичною системою буде заблоковано випадкову суму до 1 гривні (наприклад, 0,45). Вам необхідно буде вказати цю суму з точністю до копійки. Ви можете дізнатися про неї, скориставшись інтернет-банкінгом, з смс-повідомлення (якщо дана послуга активована у Вашому банку), або звернутися по телефону в службу підтримки свого банку.

Перевірка картки не забере багато часу, проте дасть можливість точно визначити власника.

Списання даних коштів з Вашого карткового рахунку не передбачене – пізніше сума буде автоматично розблокована. 

Додатковим етапом авторизації користувачів є підключення технології 3-D Secure. Даний протокол використовується з метою захисту Вашої картки від несанкціонованих операцій.

Протокол 3-D Secure – це:

Збереження власних даних і коштів – Ваша картка захищена персональним паролем, відомим тільки Вам і дійсним лише для однієї операції в поточний період часу;

Простота – 3-D Secure активується автоматично під час здійснення транзакції;

Після заповнення всіх даних з’являється сторінка Банку, картку якого Ви використовуєте для отримання або погашення позики. На даній сторінці необхідно ввести одноразовий персональний код, який Ви можете отримати декількома способами: смс-повідомленням, в банкоматі Вашого банку або іншим способом, залежно від технологій, які використовуються Вашим банком.

Повернутися до списку