Що таке верифікація картки та для чого вона потрібна?

Що таке верифікація картки та для чого вона потрібна? | Moneyveo

Верифікація банківської карти – це захід безпеки, необхідний для того, щоб виключити можливість використання шахраями Ваших персональних даних. 

Щоб верифікувати картку, наша автоматична система тимчасово заблокує на ній випадкову суму до 1 грн (наприклад, 0,45 коп.). Вам потрібно зазначити цю суму з точністю до копійки, коли Ви будете вносити дані картки в заявці на кредит чи додавати нову картку в Особистий кабінет. Дізнатися її можна, скориставшись інтернет-банкінгом, з СМС (якщо у Вас активована така послуга) або звернутися до служби підтримки банку.

Перевірка картки не забере багато часу, проте дасть можливість точно визначити власника.

Списання коштів з Вашого карткового рахунку не передбачене – пізніше сума буде автоматично розблокована. 

Додатковим етапом авторизації користувачів є підключення технології 3-D Secure. Цей протокол використовується з метою захисту Вашої картки від несанкціонованих операцій.

Протокол 3-D Secure – це:


  • Збереження даних і коштів – Ваша картка захищена паролем, відомим тільки Вам і дійсним лише для однієї операції в поточний період часу;

  • Простота – 3-D Secure активується автоматично під час здійснення транзакції.

Після заповнення всіх даних з’являється сторінка банку, картку якого Ви використовуєте для отримання або погашення кредиту. На цій сторінці необхідно ввести одноразовий персональний код, який Ви можете отримати декількома способами: в СМС, у банкоматі Вашого банку або іншим способом, залежно від технологій, які використовуються в банківській установі.

Увага! При встановлених параметрах Захист/Безпека в Яндекс-браузері сторінка верифікації карти може відображатися некоректно. Щоб отримати правильне відображення, вимкніть параметри безпеки або спробуйте зайти на сайт з іншого браузера.

Повернутися до списку