Чи можна сплатити позику заздалегідь?

Чи можна погасити кредит заздалегідь?

Кожен клієнт Moneyveo може сплатити кредит у відділенні будь-якого банку, для Вашої зручності ми рекомендуємо звертатися до відділень ПриватБанку.

Варто зазначити, що у разі внесення оплати у ПриватБанку процедура значно спрощується, а гроші надходять до нашого рахунку протягом 15 хвилин. Вам потрібно тільки зазначити наш код ЄДРПОУ 38569246 та номер телефону, який було вказано Вами під час заповнення заявки на сайті Moneyveo.

У разі сплати кредиту у відділенні будь-якого іншого банку, у призначенні платежу необхідно зазначити свої ПІБ та ІПН, в іншому разі ми не зможемо ідентифікувати платіж і кредит не буде погашено. Також потрібно зазначити повні реквізити нашої компанії:

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»

Код ЄДРПОУ 38569246

Р/р № 26503052700968 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 300711

Важливо! Платежі, направлені без ПІБ та ІПН, або з помилковими реквізитами знаходяться в розпорядженні банку, в якому Ви здійснювали платіж. Наша компанія не може прийняти кошти до сплати Вашого кредиту до уточнення коректних реквізитів і продовжує нараховувати процент. Зокрема, кошти, надані у відділенні банку, перераховуються протягом 3-х банківських днів (окрім ПриватБанку), а нарахування процентів у ці дні не припиняється, оскільки заборгованість погашається тільки по факту надходження коштів від банку, який приймав платіж. Тому ми наполегливо рекомендуємо зберігати квитанції, отримані під час здійснення оплати в банку, та одразу звертатися до нашої служби підтримки. У Вас буде можливість надіслати скан-копію квитанції з проханням зафіксувати факт сплати заборгованості за кредитом або уточнити реквізити, які були некоректно зазначені в момент сплати.

Повернутися до списку