Як отримати позику в Moneyveo?

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ?

Сума і строк

1. Сума і термін

За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту необхідно обрати суму та строк кредитування, після чого натиснути кнопку "Отримати кредит". Якщо Ви вже користувалися нашим сервісом, оформити наступну заявку можна в Особистому кабінеті – весь процес триватиме щонайбільше 2 хвилини. З кожним наступним кредитом доступна Вам сума поступово збільшуватиметься. При цьому максимальний розмір позики в Moneyveo складає 10 000 гривень.

Оформлення заявки

2. Оформлення заявки

Після натиснення кнопки "Отримати кредит" відкриється анкета, яку необхідно заповнити. Користувачеві треба зазначити певну соціальну інформацію, а також дані паспорта (старого чи нового зразка), банківської картки та ІПН. Рішення щодо заявки приймає автоматизована система протягом кількох хвилин.

Верифікація карти

3. Верифікація картки

Аби переконатися, що саме Ви є власником зареєстрованої банківської картки, здійснюється верифікація. Для цього на картці буде заблоковано випадкову суму до 1 грн. Вона є кодом перевірки (наприклад, 0,38 грн), який необхідно зазначити у запропонованому полі. Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС (якщо у Вас активована дана послуга) або зателефонувавши за номером гарячої лінії банку, в якому було оформлено картку. При цьому кошти залишаться на Вашому рахунку – суму невдовзі буде автоматично розблоковано.

Отримання грошей

4. Отримання грошей

Протягом кількох хвилин після верифікації картки та обробки заявки Вам буде надіслано повідомлення з рішенням щодо кредиту в СМС і на email. Якщо заявку було ухвалено, необхідно уважно ознайомитися з кредитним договором (в Особистому кабінеті або перейшовши за посиланням в email). Гроші будуть перераховані на картку тільки в тому випадку, якщо Ви погодитеся з умовами договору.

Зазвичай кошти надходять на рахунок клієнта миттєво. В окремих випадках гроші можуть бути перераховані пізніше – це залежить від регламенту роботи банку, в якому було відкрито картковий рахунок.

ЯК ПОГАСИТИ КРЕДИТ?

З банківської картки

1. Оплата карткою

Увійдіть до Особистого кабінету, оберіть суму до сплати та натисніть кнопку "Сплатити кредит". Кошти будуть перераховані з банківської картки, прикріпленої до Вашого профілю. Після оплати Вам надійде повідомлення в СМС та на email з підтвердженням платежу та внесеною сумою.

Ще один спосіб здійснити оплату – інтернет-банкінг Приват24. Після авторизації необхідно додати новий платіж у розділі "Мої платежі", у пошуку написати "38569246" (наш код ЄДРПОУ) та обрати компанію Moneyveo. Після цього потрібно тільки зазначити суму платежу та підтвердити оплату.

Детальніше

Банківським переказом

2. Банківським переказом

Сплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку. Для Вашої зручності ми радимо звертатися до відділень ПриватБанку, який значно спростив процедуру внесення оплати. Необхідно тільки надати наш код ЄДРПОУ 38569246 і Ваш номер телефону, який було зазначено під час заповнення заявки на сайті.

У разі погашення позики у відділеннях інших банків необхідно зазначити Ваші ПІБ та ІПН і наші повні реквізити:

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»
Код ЄДРПОУ 38569246
Р/р № 26503052700968 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 300711

Детальніше

Через платіжний термінал

3. У платіжних терміналах

Клієнти Moneyveo можуть здійснювати оплату в терміналах мереж City 24, 24nonStop, EasyPay, iBox, Tyme і ПриватБанк. Для цього потрібно виконати кілька простих дій:

 1. В категорії "Банківські операції" (в терміналах Tyme – "Банки і страхування", далі – "Банки") обрати "Moneyveo".
 2. Ввести номер мобільного, який Ви зазначили під час заповнення заявки.
 3. Здійснити оплату.

Під час сплати позики в терміналах ПриватБанку ми рекомендуємо шукати нашу компанію за кодом ЄДРПОУ 38569246.

Детальніше

По телефону

4. По телефону

Клієнти нашого сервісу, у яких відкритий рахунок у ПриватБанку, можуть погашати кредит, зателефонувавши за номером 3700 (з мобільних). Необхідно зазначити дані картки, за допомогою якої здійснюватиметься оплата, наші реквізити і Ваш номер телефону, який був активний на момент заповнення заявки на кредит. Кошти будуть надіслані на рахунок нашої компанії протягом 15 хвилин, а статус заявки на кредит відобразиться у Вашому особистому кабінеті.

Погашення через Приват24

5. У додатку Приват24

Щоб здійснити оплату кредиту, необхідно зробити наступне:

 1. Авторизуватися у додатку Приват24 та відкрити "Мої платежі".
 2. Додати новий платіж і перейти до розділу "Знайти компанію".
 3. У пошуку ввести код ЄДРПОУ – 38569246. Із запропонованого списку обрати "МАНІВЕО Швидка фінансова допомога".
 4. Зазначити суму платежу та підтвердити оплату.

Протягом 15 хвилин гроші будуть переведені на рахунок нашої компанії, а статус кредиту відобразиться у Вашому Особистому кабінеті на сайті.

Важливо! Щоб сплатити кредит без комісії, під час пошуку нашої компанії необхідно обрати саме категорію "Погашення кредитів".

Детальніше

Wideup

6. Через сервіс WideUp

Користувач платіжного сервісу WideUp може погасити кредит онлайн за допомогою електронного гаманця WideUp або своєї банківської картки. Для цього необхідно:

 1. Зайти до Особистого кабінету на сервісі, перейти до вкладки Pay, далі – "ТОП сервісів оплати" (або "Платежі", потім – "Банки і фінансові послуги", далі – "Інші") та обрати компанію Moneyveo.
 2. У полі "Інструменти оплати" обрати Electronic wallet (електронний гаманець) або Visa/MasterCard (картка). Далі дотримуватися підказок сервісу.
 3. Якщо Ви використовуєте картку, до якої підключено послугу 3D-Secure, банк надішле СМС з кодом підтвердження. Його потрібно зазначити у відповідному полі та підтвердити операцію.
 4. Отримати і зберегти квитанцію про оплату.

Важливо! Погашення кредиту за допомогою електронного гаманця WideUp відбувається без комісії, погашення карткою – з комісією сервісу в розмірі 2% від загальної суми. Також в WideUp встановлено обмеження за сумою платежу - до 4999 грн. Зверніть увагу, період обробки платежу в сервісі – до 24 годин, тому не відкладайте оплату кредиту на останній момент.