Як отримати позику в Moneyveo?

ЯК ОТРИМАТИ ПОЗИКУ?

Сума і строк

1. Оберіть суму та строк

Ви самостійно визначаєте суму та строк кредитування за допомогою кредитного калькулятора на Головній сторінці нашого сайту. Якщо Ви вже користувалися нашим сервісом, то на подання заявки на наступну позику через Особистий Кабінет витратите менше, ніж 2 хвилини. За повторних звернень по кредити Ваш рейтинг у нашій системі буде підвищуватися, і згодом доступна Вам сума збільшиться до 10 000 грн.

Оформлення заявки

2. Оформлення заявки

Далі потрібно заповнити та надіслати заявку на отримання кредиту. Наша автоматична система перевірки даних клієнтів працює дуже швидко, тому Ви отримаєте рішення по Вашій заявці вже через 8 хвилин в СМС та на email.

Верифікація карти

3. Верифікація картки

Ми повинні переконатися, що саме Ви володієте банківською карткою, яку реєструєте в нашій системі. Тому на Вашій картці буде заблокована випадкова сума до 1 грн, і Ви маєте надіслати нам точну цифру з копійками (наприклад, 0,36). Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС-повідомлення від банку (якщо у Вас підключена ця послуга) або подзвонивши на номер гарячої лінії Вашого банку. Moneyveo не знімає ці гроші з Вашого рахунку, невдовзі вони будуть розблоковані в автоматичному режимі.

Отримання грошей

4. Отримання грошей

Якщо рішення по Вашому кредиту позитивне, Ви маєте лише погодитися з умовами договору. Це можна зробити в Особистому Кабінеті або перейшовши за посиланням, що надійде на вказаний Вами email. Після цього гроші в автоматичному режимі будуть миттєво переказані на Вашу картку. Кошти надійдуть одразу або трохи згодом – в залежності від регламенту роботи банку, карткою якого Ви користуєтеся. Дізнатися про строки зарахування безготівкових переказів на карткові рахунки у Вашому банку можна, зателефонувавши на його гарячу лінію.

ЯК ПОВЕРНУТИ ПОЗИКУ?

З банківської картки

1. Оплата карткою

У Вашому Особистому Кабінеті виберіть суму оплати та натисніть кнопку "Оплатити кредит". Ви завжди можете побачити вказану в договорі суму на дату погашення та фактичну заборгованість на поточний момент. Також Ви можете погасити позику завчасно, оплативши лише фактичний період користування нею.
При успішній оплаті Вам буде надіслано СМС та лист на email з підтвердженням платежу.

Банківським переказом

2. Банківський переказ


Ви можете виплатити Ваш кредит в будь-якому банку, вказавши наші реквізити:

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»
Код ЄРДПОУ 38569246
Р/р № 26503052700968 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 300711

В призначенні платежу Вам необхідно вказати своє ПІБ та ІПН, інакше ми не зможемо ідентифікувати платіж та Ваш кредит не буде погашено.

Через платіжний термінал

3. Мобільні термінали

Ви можете оплатити Ваш кредит через термінали City 24, 24nonStop, EasyPay, iBox. Це дуже просто і займе лише кілька хвилин:
1. У терміналі Вам потрібно вибрати категорію "Банківські операції", далі – "Moneyveo".
2. Введіть номер мобільного телефону, який Ви вказували в момент реєстрації.
3. Сплатіть позику

Оплата через терминал