Як це працює в Moneyveo?

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ?

Вкажіть суму та термін кредиту

1. Сума і термін

За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту необхідно обрати суму та строк кредитування, після чого натиснути кнопку "Отримати кредит". Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, оформити наступну заявку можна в Особистому кабінеті – весь процес триватиме щонайбільше 2 хвилини. З кожним наступним кредитом доступна вам сума поступово збільшуватиметься. При цьому максимальний розмір Smart складає 22 000 грн, а кредиту Comfort - 30 000 грн.

Моментальне рішення

2. Оформлення заявки

Після натиснення кнопки "Отримати кредит" відкриється анкета, яку необхідно заповнити. Користувачеві треба зазначити певну соціальну інформацію, а також дані паспорта (старого чи нового зразка), банківської картки ІПН та спосіб отримання кредиту: онлайн на картку або готівкою у відділенні "Нова Пошта". Рішення щодо заявки приймає автоматизована система протягом кількох хвилин.

Паспорт та ІПН

3. Верифікація картки

Аби переконатися, що саме ви є власником зареєстрованої банківської картки, здійснюється верифікація. Для цього на картці буде заблоковано випадкову суму до 1 грн. Вона є кодом перевірки (наприклад, 0,38 грн), який необхідно зазначити у запропонованому полі. Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС (якщо у вас активована дана послуга) або зателефонувавши за номером гарячої лінії банку, в якому оформлювалася картка. При цьому кошти залишаться на вашому рахунку – суму невдовзі буде автоматично розблоковано.
При спробі отримати кредит на неіменну картку, видану банком, з яким у Moneyveo не підписаний договір про співпрацю, сервіс може, з міркувань безпеки, відхилити заявку.

миттєве отримання грошей на картку

4. Отримання грошей

Протягом кількох хвилин після верифікації картки та обробки заявки вам буде надіслано повідомлення з рішенням щодо кредиту в СМС і на email. Якщо заявку було схвалено, необхідно уважно ознайомитися з кредитним договором (в Особистому кабінеті або перейшовши за посиланням в email). Гроші будуть перераховані на картку або переказані через "Нова Пошта" тільки в тому випадку, якщо ви погодитеся з умовами договору.

Зазвичай кошти надходять на рахунок клієнта миттєво. В окремих випадках гроші можуть бути перераховані пізніше – це залежить від регламенту роботи банку, в якому було відкрито картковий рахунок.

ЯК СПЛАТИТИ КРЕДИТ?

З банківської картки

1. Онлайн на moneyveo.ua

Через Особистий кабінет

Сплатити кредит можна без комісії в Особистому кабінеті на moneyveo.ua з картки, прив'язаної до аккаунту, або з іншої картки, попередньо верифікувавши її в сервісі. В Особистому кабінеті також доступна сплата коштами на мобільному рахунку «Київстар» або lifecell.

Без авторизації на сайті

Сплатити кредит без авторизації на moneyveo.ua може як позичальник, так і будь-яка особа. Опція доступна в розділі «Оплата без авторизації». Також без авторизації можна сплатити власний кредит коштами з мобільного рахунку «Київстар» або lifecell.

Сплатити без авторизації

Онлайн

2. Онлайн

Через сервіси онлайн-платежів

Сплатити кредит можна з картки через онлайн-сервіси iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, LeoWallet, Pogashay, City24

За допомогою «СМАРТ-ГРОШЕЙ» від «Київстар»

Абоненти «Київстар» можуть сплатити кредит за допомогою послуги «СМАРТ-ГРОШІ» з телефону, планшета або комп'ютера. Платежі доступні без реєстрації.

За допомогою грошей на рахунку lifecell

Абоненти lifecell можуть сплатити кредит або пролонгацію за допомогою коштів на мобільному рахунку.

В інтернет-банкінгу

Сплатити кредит можна за реквізитами компанії через інтернет-банкінг будь-якого українського банку, а також за спрощеною процедурою – через Приват24 і ПУМБ online.

Через чат-бот у Telegram

Сплатити кредит (свій або іншої людини) можна з картки через чат-бот Moneyveo у Telegram. Без додаткових комісій за послугу.

Через платіжний термінал

3. Офлайн

У відділеннях банків

Сплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами компанії, а в ПриватБанку – за ЄДРПОУ та назвою компанії.

У відділеннях «Нова Пошта»

Сплатити кредит без комісії можна у будь-якому відділенні «Нова Пошта».

Через термінали самообслуговування

Сплата доступна через платіжні термінали мереж 24nonStop, EasyPay, City24, iBox, ПриватБанк, 2click, E-PAY, ФК «Система».

З рахунку «Київстар» через SMS на 858

Для сплати потрібно надіслати безкоштовне SMS із номером телефону у форматі: 380ХХХХХХХХХ пробіл і сума цифрами. Наприклад: 380671234567 500

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет