Як це працює в Moneyveo?

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ?

1. Сума і термін

За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту необхідно обрати суму та строк кредитування, після чого натиснути кнопку "Отримати кредит". Якщо Ви вже користувалися нашим сервісом, оформити наступну заявку можна в Особистому кабінеті – весь процес триватиме щонайбільше 2 хвилини. З кожним наступним кредитом доступна Вам сума поступово збільшуватиметься. При цьому максимальний розмір позики в Moneyveo складає 15 000 гривень.

2. Оформлення заявки

Після натиснення кнопки "Отримати кредит" відкриється анкета, яку необхідно заповнити. Користувачеві треба зазначити певну соціальну інформацію, а також дані паспорта (старого чи нового зразка), банківської картки та ІПН. Рішення щодо заявки приймає автоматизована система протягом кількох хвилин.

3. Верифікація картки

Аби переконатися, що саме Ви є власником зареєстрованої банківської картки, здійснюється верифікація. Для цього на картці буде заблоковано випадкову суму до 1 грн. Вона є кодом перевірки (наприклад, 0,38 грн), який необхідно зазначити у запропонованому полі. Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС (якщо у Вас активована дана послуга) або зателефонувавши за номером гарячої лінії банку, в якому оформлювалася картка. При цьому кошти залишаться на Вашому рахунку – суму невдовзі буде автоматично розблоковано.

4. Отримання грошей

Протягом кількох хвилин після верифікації картки та обробки заявки Вам буде надіслано повідомлення з рішенням щодо кредиту в СМС і на email. Якщо заявку було ухвалено, необхідно уважно ознайомитися з кредитним договором (в Особистому кабінеті або перейшовши за посиланням в email). Гроші будуть перераховані на картку тільки в тому випадку, якщо Ви погодитеся з умовами договору.

Зазвичай кошти надходять на рахунок клієнта миттєво. В окремих випадках гроші можуть бути перераховані пізніше – це залежить від регламенту роботи банку, в якому було відкрито картковий рахунок.

ЯК ПОГАСИТИ КРЕДИТ?

З банківської картки

1. Оплата карткою

Увійдіть до Особистого кабінету, оберіть суму до сплати та натисніть кнопку "Сплатити кредит". Кошти будуть перераховані з банківської картки, прив’язаної до Вашого профілю. Після цього Вам надійде повідомлення в СМС і на email з підтвердженням платежу та внесеною сумою.

Детальніше

Погашення через Приват24

2. У додатку Приват24

Щоб погасити кредит, необхідно зробити наступне:

  1. Увійти в інтернет-банкінг Приват24 та відкрити розділ «Мої платежі».
  2. У поле «Створити новий платіж» ввести назву компанії українською, російською або англійською мовою (Манівео, Манивео, Moneyveo).
  3. Натиснути «МАНІВЕО Погашення кредитів».
  4. Вказати суму платежу і підтвердити оплату.

Протягом 15 хвилин гроші будуть перераховані на рахунок нашої компанії, а статус кредиту віддзеркалиться у Вашому Особистому кабінеті на сайті.

Важливо!Оплата відбудеться без комісії.

Детальніше

Через платіжний термінал

3. У платіжних терміналах

Клієнти Moneyveo можуть здійснювати оплату через термінали мереж City 24, 24nonStop, EasyPay, iBox, Tyme і ПриватБанк. Для цього потрібно виконати кілька простих дій:

  1. В категорії "Банківські операції" (в терміналах Tyme – "Банки і страхування", далі – "Банки") обрати "Moneyveo".
  2. Ввести номер мобільного, який Ви зазначили під час заповнення заявки.
  3. Здійснити оплату.

Під час погашення позики через термінали ПриватБанку ми рекомендуємо шукати нашу компанію за кодом ЄДРПОУ 38569246.

Детальніше

По телефону

4. По телефону

Клієнти нашого сервісу, у яких відкритий рахунок у ПриватБанку, можуть погашати кредит, зателефонувавши за номером 3700 (з мобільних). Необхідно зазначити дані картки, за допомогою якої здійснюватиметься оплата, наші реквізити і номер телефону, який Ви вказували в заявці на кредит. Кошти будуть надіслані на рахунок нашої компанії протягом 15 хвилин, а статус заявки на кредит відобразиться у Вашому Особистому кабінеті.

Банківським переказом

5. Банківським переказом

Сплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку. Для Вашої зручності ми радимо звертатися до відділень ПриватБанку, який значно спростив процедуру приймання платежів. Необхідно тільки надати наш код ЄДРПОУ 38569246 і Ваш номер телефону, який було зазначено під час заповнення заявки на сайті.

У разі погашення позики у відділеннях інших банків необхідно зазначити Ваші ПІБ та ІПН і наші повні реквізити:

ТОВ «МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА»
Код ЄДРПОУ 38569246
Р/р № 26503052700968 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 300711

Детальніше