brogress-bar

Як це працює в moneyveo?

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ?

Вкажіть суму та термін кредиту

1. Сума і термін

За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту необхідно обрати суму та строк кредитування, після чого натиснути кнопку "Отримати кредит". Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, оформити наступну заявку можна в Особистому кабінеті – весь процес триватиме щонайбільше 2 хвилини. З кожним наступним кредитом доступна вам сума поступово збільшуватиметься. При цьому максимальний розмір позики в moneyveo складає 14999 грн.

Моментальне рішення

2. Оформлення заявки

Після натиснення кнопки "Отримати кредит" відкриється анкета, яку необхідно заповнити. Користувачеві треба зазначити певну соціальну інформацію, а також дані паспорта (старого чи нового зразка), банківської картки та ІПН. Рішення щодо заявки приймає автоматизована система протягом кількох хвилин.

Паспорт та ІПН

3. Верифікація картки

Аби переконатися, що саме ви є власником зареєстрованої банківської картки, здійснюється верифікація. Для цього на картці буде заблоковано випадкову суму до 1 грн. Вона є кодом перевірки (наприклад, 0,38 грн), який необхідно зазначити у запропонованому полі. Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС (якщо у вас активована дана послуга) або зателефонувавши за номером гарячої лінії банку, в якому оформлювалася картка. При цьому кошти залишаться на вашому рахунку – суму невдовзі буде автоматично розблоковано.
При спробі отримати кредит на неіменну картку, видану банком, з яким у moneyveo не підписаний договір про співпрацю, сервіс може, з міркувань безпеки, відхилити заявку.

миттєве отримання грошей на картку

4. Отримання грошей

Протягом кількох хвилин після верифікації картки та обробки заявки вам буде надіслано повідомлення з рішенням щодо кредиту в СМС і на email. Якщо заявку було схвалено, необхідно уважно ознайомитися з кредитним договором (в Особистому кабінеті або перейшовши за посиланням в email). Гроші будуть перераховані на картку тільки в тому випадку, якщо ви погодитеся з умовами договору.

Зазвичай кошти надходять на рахунок клієнта миттєво. В окремих випадках гроші можуть бути перераховані пізніше – це залежить від регламенту роботи банку, в якому було відкрито картковий рахунок.

ЯК СПЛАТИТИ КРЕДИТ?

З банківської картки

1. Онлайн на moneyveo.ua

Через Особистий кабінет

Сплатити кредит можна без комісії в Особистому кабінеті на moneyveo.ua з картки, прив'язаної до аккаунту, або з іншої картки, попередньо верифікувавши її в сервісі.

Без авторизації на сайті

Сплатити кредит без авторизації на moneyveo.ua може як позичальник, так і будь-яка особа. Опція доступна у розділі «Сплата кредиту без авторизації на сайті».

Сплатити без авторизації

Онлайн

2. Онлайн

Через сервіси онлайн-платежів

Сплатити кредит можна з картки через онлайн-сервіси iPay.ua, Portmone.com, MyPay, EasyPay, PayHub.

За допомогою «Мобільних Грошей» від «Київстар»

Абоненти «Київстар» можуть сплатити кредит за допомогою послуги «Мобільні Гроші» з телефону, планшета або комп'ютера. Платежі доступні без реєстрації.

За допомогою грошей на рахунку lifecell

Абоненти lifecell можуть сплатити кредит або пролонгацію за допомогою коштів на мобільному рахунку.

В інтернет-банкінгу

Сплатити кредит можна за реквізитами компанії через інтернет-банкінг будь-якого українського банку, а також за спрощеною процедурою – через Приват24 і ПУМБ online.

Через платіжний термінал

3. Офлайн

У відділеннях банків

Сплатити кредит можна у відділенні будь-якого українського банку за реквізитами компанії, а в ПриватБанку – за ЄДРПОУ та назвою компанії.

Через термінали самообслуговування

Сплата доступна через платіжні термінали мереж 24nonStop, EasyPay, City24, iBox, ПриватБанк, 2click, E-PAY, ФК «Система» та «Квітка».

Особистий кабінет