Сервіс moneyveo видав кредитів на суму 10 млрд грн!

10 млрд грн
10.10.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Друзі, цими днями ми відзначили ого-го який ювілей! За час існування сервісу користувачі отримали у ньому кредитів на загальну суму понад 10 млрд грн 😊 Ми працюємо для вас із радістю і вдячні кожному, хто обирає moneyveo.ua своїм фінансовим партнером.

Довіра користувачів – це наша найбільша цінність, що дає натхнення невпинно вдосконалюватися і розвиватися для вас 😊

  • Задля вашого комфорту ми працюємо цілодобово, без вихідних. Ви можете будь-якої миті звернутися до нашого контакт-центру або подати заявку на кредит, оформити пролонгацію чи скористатися іншою послугою moneyveo. 
  • Ми не просимо вас надавати довідку про доходи. Для отримання коштів у кредит потрібні лише паспорт та ІПН. У нашому сервісі оформлення відбувається без дзвінків і поїздок, повністю онлайн, а гроші ми перераховуємо на картку. 
  • Нові користувачі отримують у нас до 15 000 грн лише під 0,01% на день. А для постійних клієнтів максимальна сума становить 17 000 грн та працює програма "Рівні лояльності" з індивідуальними знижками. 
  • Для великих витрат moneyveo пропонує кредит Comfort – до 30 000 грн на строк до 18 тижнів, який зараз можуть отримати користувачі з 2 по 6 рівень за програмою "Рівні лояльності", а з 15 жовтня він стане доступний усім клієнтам сервісу. 
  • Ваші особисті дані, які ви довіряєте moneyveo, абсолютно захищені. У 2019 році ми отримали сертифікат безпеки PCI DSS найвищого – першого – рівня. 
  • Постійно вдосконалюємо сервіс, додаємо нові «плюшки» та послуги, які роблять його ще комфортнішим для вас, запускаємо багато цікавих акцій. З останніх – «День Красави!», «Приведіть друга – отримайте 450 грн!», «Щасливі години» зі знижкою 90% тощо. 

Зараз нашим сервісом користується понад 700 000 клієнтів. Ця цифра постійно росте, і ми радіємо, що можемо допомагати людям вирішувати їхні тимчасові фінансові труднощі. Дякуємо, що ви з moneyveo 😊

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет