Максимальну суму кредиту для постійних клієнтів збільшено до 20 000 грн!

Відтепер 20 000 грн!
14.11.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Хочеться гарних новин? А як вам така: moneyveo збільшила максимальну суму кредиту для постійних клієнтів з 17 000 грн до 20 000 грн! Це означає ще більше можливостей для реалізації ваших планів, здійснення мрій та бажань 😊

Отримуйте гроші легко, бо ви Красави!

Без довідки про доходи та бюрократії, без поїздок, черг і надокучливих дзвінків. Лише 2 хв. на оформлення короткої заявки – і сервіс перекаже кошти одразу на вашу картку. Користуйтеся грошима від 1 до 30 днів. Захочете сплатити достроково – жодних проблем, жодних штрафів. А якщо навпаки знадобиться подовжити період кредитування, оформлюйте пролонгацію.  

А ви помітили?..

Ви звернули увагу на те, що максимальна сума кредиту нещодавно змінилася і для нових користувачів moneyveo.ua? Зараз вона становить 15 000 грн усього під 0,01% 😊 Розкажіть про це друзям – хто ж відмовиться від такої вигоди. Тим паче, якщо друг візьме перший кредит у нашому сервісі за вашою порадою, ви отримаєте бонус 500 грн та шанс виграти два iPhone 11 Pro! Більше про акцію тут.  

 

Беріть кошти хоч зараз. І пам’ятайте: чим довше ви користуєтеся moneyveo, тим більші суми вам доступні і тим більшою стає ваша персональна постійна знижка в сервісі.

 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.38 з 5 (Голосів: 8)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет