Moneyveo

brogress-bar

Як вам фішка – скосити баблішка? Акція до 31 січня!

300 за друга!
01.01.2020
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Можна в офісі, можна на заводі, можна у роз’їздах чи у переході… А можна заробляти гроші, сидячи вдома на дивані 😉 Просто надсилайте друзям онлайн-запрошення до moneyveo та отримуйте 300 грн щоразу, коли хтось візьме перший кредит у сервісі за вашою порадою! Акція діє до 31 січня включно. Більше друзів запросите – більше грошей заробите 😊

Що робити, щоб побільше заробити?

Запросіть друга до moneyveo одним зі способів:

  1. Вкажіть його телефон та/або email у своєму Особистому кабінеті – і другові надійде SMS/лист із пропозицією взяти кредит.
  2. Опублікуйте партнерське посилання на будь-якому онлайн-ресурсі, можна в коментарях чи в соцмережі. Посилання знайдете в Особистому кабінеті, в розділі «Приведи друга».

Якщо друг перейде за посиланням або з SMS/email-запрошення та отримає кредит у сервісі, вам буде перераховано 300 грн на картку!

Діліться з друзями найкращим: нехай вони також дізнаються про moneyveo – сервіс онлайн-кредитування №1 в Україні – і завжди мають під рукою надійну фінансову підтримку. А ви заберете заслужену винагороду 😉

Зверніть увагу: умови акції будуть виконані лише у разі оформлення запрошеним першого кредиту в moneyveo. І попередьте друга: щоб виплата нарахувалася, він має перед оформленням очистити історію пошуку в браузері; скористатися інтернетом (у т.ч. Wi-Fi), який раніше не використовували для отримання коштів у moneyveo.

Офіційні правила акції тут

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.56 з 5 (Голосів: 25)

Особистий кабінет