У сервісі moneyveo 700 000 користувачів!

700 000 клієнтів
12.09.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Так! Це сталося сьогодні: наш сервіс подолав позначку 700 000 користувачів 😊 Друзі, ми цінуємо те, що ви довіряєте moneyveo свої фінансові питання. Ваша прихильність є найвищою оцінкою результатів нашої роботи. Тож ми стараємося завжди і беззаперечно виправдовувати очікування кожного, хто обирає moneyveo.ua

За перше півріччя 2019 року в нас відбулося багато цікавого:

  • Ми подвоїли суму першого кредиту, і тепер новим клієнтам доступно до 10 000 грн під 0,01% без довідки про доходи.
  • Пройшли цифру в 3 млн виданих кредитів.
  • Ми оновили мобільний додаток moneyveo, зменшивши його розмір у 6 разів!
  • Запровадили програму лояльності Enotcoin, з якою можна заробляти «ігрові монети» та обмінювати їх на знижки на суму процентів за кредитами.
  • Компанія moneyveo підтвердила найвищий рівень захищеності карткових даних користувачів її сервісу, отримавши сертифікат безпеки PCI DSS Level 1.

А ще було багато почесних нагород: «Бренд року», «Зірка якості», «Лідер року», «Найвідоміший бренд в онлайн-кредитуванні», відзнака Effie Awards Ukraine 2018 за креативну рекламну кампанію та інше.

Кожна з цих нагород цінна і важлива, проте головну оцінку результатам роботи moneyveo даєте саме ви, користувачі нашого сервісу 😉 Тож дякуємо за визнання, дякуємо, що обираєте moneyveo.ua І знаєте, що? Ми й не думали зупинятися на досягнутому. Залишайтеся з нами: попереду – нові вигоди та тільки найцікавіші пропозиції для вас!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4 з 5 (Голосів: 3)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет