CCO Moneyveo Максим Параска визначає кращі проекти на Wow Done Awards 2019

17.05.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

left_CCO Moneyveo Максим ПараскаКомерційного директора компанії Moneyveo Максима Параску запросили до складу журі Wow Done Awards 2019. У рамках міжнародного фестивалю усіх видів маркетингових та PR-комунікацій він оцінює та обирає кращі рекламні кампанії з різних країн світу. Церемонія нагородження переможців відбуватиметься в Одесі з 29 травня до 1 червня.

Про фестиваль 

5-й міжнародний фестиваль маркетингових і PR-комунікацій проходить з лютого по травень 2019. Він допомагає кожному учаснику з’ясувати рівень своєї роботи та підготуватися до наступних етапів фестивального сезону реклами. 

За результатами суддівства всі конкурсанти отримують оцінки, які презентуються разом зі списками переможців і фіналістів. Такий підхід дозволяє учасникам зрозуміти, чому та чи інша робота перемогла або зазнала невдачі. 

Про журі фестивалю  

Журі для конкурсу обирається ретельно. До нього потрапляють титуловані та визнані фахівці маркетингу й реклами, володарі нагород найпрестижніших світових фестивалів.  

На фестивалі працюють три незалежні один від одного склади суддівства: журі дисциплін маркетинг- і PR-комунікацій, журі індустріальних категорій і журі національного конкурсу маркетингових сервісів та PR. ССО Moneyveo Максим Параска увійшов до другого складу.  

Завдання журі – визначити кращі індустріальні рішення в рекламі на телебаченні у сфері, пов’язаній з фінансовими послугами, алкогольними/безалкогольними напоями, товарами для здоров'я та краси, медичними послугами тощо. Максим Параска разом з іншими суддями має оцінити креативність та оригінальність рекламних кампаній для продуктів та послуг.  

Бажаємо журі об'єктивності, а конкурсантам Wow Done Awards 2019 – перемоги!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 1 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет