Moneyveo дарує своєму 100 000-ному клієнту приємні бонуси!

10.04.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Команда Moneyveo вітає свого 100 000-ного клієнта і дарує знижку! Команда Moneyveo вітає свого 100 000-ного клієнта і дарує знижку!

Нещодавно Moneyveo відзначила важливу подію в розвитку компанії – видала кредит 100 000-ному клієнту! Ним став житомирянин Андрій Кошарний. Команда Moneyveo щиро вітає Андрія і висловлює свою вдячність за те, що він вибрав для обслуговування її сервіс онлайн кредитування. З святкової нагоди ми даруємо 100 000-ному клієнту разову знижку на процентну ставку по кредиту в розмірі 50 % на наступну позику в нашому сервісі!

Нам вдалося поспілкуватися з Андрієм і дізнатися у нього деякі подробиці користування послугою кредити в інтернеті. Як з'ясувалося, раніше молода людина і не чула про існування онлайн кредитування. Про Moneyveo хлопець дізнався з реклами по телевізору і звернувся за фінансовою допомогою без роздумів.

Андрій Кошарний – 25-річний бармен, який, як і всі люди, іноді потрапляє в форс-мажорні обставини і відчуває необхідність в додаткових коштах. Тому в скрутну хвилину він звернувся в Moneyveo. Свій перший кредит, отриманий в компанії, він витратив на ремонт автомобіля.

Андрій стверджує, що сервісом залишився задоволений. Адже Moneyveo – компанія, яка допомагає людям швидко вирішувати фінансові труднощі. І це виявилося для нього дуже актуальним.

— Тепер, якщо виникне необхідність в додаткових коштах, я буду звертатися саме до вашої компанії. Хоча, зізнаюсь, такі ситуації у мене бувають нечасто. Але користуватися сервісом Moneyveo дуже зручно. Послуга доступна практично в будь-який час доби, що дуже радує. До того ж ніхто з менеджерів не питає, в яких цілях буде використаний кредит, і не потрібно збирати гору документів! Андрій Кошарний

Манівео піклується про те, щоб обслуговування в її сервісі було максимально комфортним і вигідним для користувачів. Крім оперативності оформлення кредиту і відсутності бюрократії, компанія пропонує своїм клієнтам брати участь у різних акціях, а також у програмі лояльності. Так, нещодавно ми презентували систему знижок і заохочень для постійних позичальників. Мова іде про зниження стандартної відсоткової ставки в сервісі від 2,5% до 50%, в залежності від кількості накопичених балів. Крім того, нещодавно збільшилася максимально доступна сума кредиту в Moneyveo: тепер тут можна отримати вже 15 000 грн!

100 000 клієнтів – це не межа, а стимул для всієї нашої команди рухатися далі і допомагати якомога більшій кількості людей!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет